Calutii MAGIKI - calutii florilor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_nanu spune:

Buna ziua. As dori din colectia magiki calutii florilor Violeta si Laleaua neagradaca le aveti. daca puteti sa-mi dati un nr de telefon sa va pot contacta
.adresa de mail si messenger e dia_nanu@yahoo.com. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyia spune:

Buna, suntem din Timis si suntem si noi colectionari Magiki. Fetita mea a reusit sa adune 11 caluti dupa multe dubluri pe care le-am facut cadou copiilor prietenilor nostri. Daca are cineva dublura de HIBISCUS, ne-ar interesa foarte mult, va rugam. Platim ramburs si valoarea calutului si taxele de expeditie. Eventual putem da la schimb Floarea Soarelui pe care o mai avem dublura.

Va multumum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vioanairis spune:

buna ziua !
dupa cum se vede Hibiscus e de negasit ...si noi avem colectia dar fara Hibiscus...Fetita mea zilnic ma intreaba de el ...dar in Constanta nu mai sunt.. Asa ca va rugam din suflet... daca il are cineva , il cumparam si platim si transportul !
MULTUMESC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elmina spune:

Buna! M-ar interesa daca as putea cumpara din dublurile pe care le mai aveti pentru a completa colectia:) sunt din Bucuresti.
Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mibal spune:

Buna ,
Sunt din Timisoara,
am dublura la Roza, si la Margareta, dar
AM NEVOIE DE LALEAUA NEAGRA.
Sunt dispus sa platesc ce e nevoie pt a intra in posesia ei!
Tel 0724343711

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Dragi mamici, intrucat noi ne-am trezit la spartul targului, cum se zice, as dori sa cumpar orice dubluri cu Magiki aveti. Sunt din Bucuresti, dar imi puteti trimite si prin posta in regim ramburs. Sunt o persoana serioasa. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Am reusit sa terminam colectia si avem dubluri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurafediuc spune:

Buna ziua,
Sunt mama unei fetite de 5 ani, din Botosani, care are toata colectia, mai putin pe ROZA. Fetita mea are multe dubluri (hibiscus, laleaua neagra, dalia, iris....). Pot face rost si de ceilalti caiuti. Numai nu am gasit-o pe ROZA. Platesc transport si pret.
Multumesc frumos !
Adresa de mail este: laurafediuc@yahoo.com
Telefon: 0744 540601

Mergi la inceput