Puiuti de sept-oct 2011(20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Irinush, bine ca e totul bine

Zubi, ce scarba de femeie, sefa aia a ta...
are copii?

10+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Oana tu cum ti-ai pus vraci de meserie? sau ai pile la conducere?

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Tre sa strangi niste puncte (la 1000 de pct poti sa iti iei titulatura). Le gasesti in meniul din stanga sus la "foloseste punctele".

Am si pile la doamne doamne

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Oana tu cum ti-ai pus vraci de meserie? sau ai pile la conducere?

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Tre sa strangi niste puncte (la 1000 de pct poti sa iti iei titulatura). Le gasesti in meniul din stanga sus la "foloseste punctele".

Am si pile la doamne doamne

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!


aha.... ia sa vad cat mi-i mie cotele

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

M-am lamurit. Nu ne lasa sa avem poze, doar linkuri

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

May3, da, are si ea 2 copii, micuti chair..dar na,stii cum sutn unii oameni,cands e vad mari si tari, uita de unde pleaca, incerc sa nu ma sperii si sa fiu calma, sa sper ca totul va fi ok

Zubi, mami14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

JURNALUL EI

Sambata seara mi s-a parut ca se purta ciudat. Facusem planuri sa mergem la bar ca sa bem ceva. Fusesem la cumparaturi cu prietenele mele toata ziua si am crezut ca era suparat ca am intarziat. Nu a zis nimic. Conversatia nu incepea, asa ca am propus sa mergem undeva unde sa putem vorbi in liniste. A fost de acord dar era in continuare tacut si absent. L-am intrebat ce nu era in regula. A spus ca e totul ok. L-am intrebat daca era suparat din vina mea. Mi-a spus ca nu are legatura cu mine, si sa nu imi fac probleme. In drum spre casa i-am spus ca il iubesc, el doar a zambit si a continuat sa conduca. Nu imi pot explica comportamentul lui. Nu inteleg de ce nu mi-a spus "si eu te iubesc". Cand am ajuns acasa, am simtit ca l-am pierdut, ca si cum nu ar fi mai dorit sa aiba nimic de a face cu mine vreodata. Pur si simplu statea si se uita la televizor. Parea atat de distant si absent. In final m-am hotarat sa merg sa ma culc. Dupa vreo 10 minute a venit si el in pat, si spre surprinderea mea a fost receptiv la mangaierile mele, si am facut dragoste, dar tot am simtit ca era distras si cu gandul in alta parte. Am simtit ca nu mai rezist asa ca m-am hotarat sa il confrunt, dar el adormise deja. Asa ca am inceput sa plang si am plans pana am adormit si eu. Nu stiu ce sa ma fac. Sunt aproape sigura ca se gandeste la alta. Viata mea e un dezastru.

JURNALUL LUI

Azi, Steaua a facut egal. Macar am facut sex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Super fain ... imi e foame si lene si somn si vreau acasa

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Seidana, te inteleg. Si eu vreau acasa. Mai am 20 de minute. Problema e ca daca am scris mesajul asta poate nu o sa mai am energia sa ma ridic de aici, si mai am de condus...
Poate la aer ne revenim putin.
Ieri am facut supa de pui si nu am apucat decat sa gust. Azi sigur mananc

9+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

No fetele se pare ca se mai duce o zi de munca.. ma pregatesc incet sa merg .. la shopiing .. va pup sa fiti cuminti

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html


daca sunteti curioase cum arata organele genitale ale bebeilor nostri

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput