cursuri balet sau de dans

cursuri balet sau de dans | Autor: livia72

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,

Am o fetita de 4 ani care vrea la balet. Noi stam in Militari la Lujerului si as vrea niste cursuri pentru ea la o distanta rezonabila pentru ca eu nu pot sa ajung sa o duc, iar bunicii se misca mai greu. Ne recomandati si noua o scoala de balet/dansuri care sa corespunda descrierii?

Multumesc,

Livia
Mami de Alex (10.11.2002) si Irina (19.01.2007)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Valea Oltului pt dansuri sau P-ta Operei pt balet. Daca te intereseaza iti dau amanunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia72 spune:

Da, multumesc mult, as vrea niste detalii.

Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda2008 spune:

Buna,
Casa de balet(ii gasesti pe net )stiu ca mai au un centru in Drumul Taberei, pe langa cel de langa P-ta Victoriei.
Succes,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Claujro,te rog mult sa imi dai si mie cateva detalii despre dansuri,program,tipul de dansuri...
Ti-am dat si PM dar nu stiu daca ai primit.
Noi stam in zona si as vrea sa o dau pe July la dansuri,se fac cursuri si la ea la scoala dar sunt doar in wk dimineata,eu as vrea in timpul saptamanii.
Mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Incearca la Clubul Copiilor Sector 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Programul e de la 17-18.00 sau 16.30-17.30 dar tipul de dans nu il stiu...pe mina ma intereseaza sa topaie si s afaca miscare. Nu e dans sportiv si nu cred ca e nimic din gama "Dansez pt tine". De Craciun au pregatit ceva dragut si vesel, au fost reni... Iti dau nr. profei pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Ms mult.O sa sun maine sa intreb ce fel de dansuri se fac.La scoala speciala 11 se face dans sportiv,o sa merg cu Julia in ambele parti sa vad ce o incanta mai mult.Ei ii place mult sa danseze dar ii place dansul modern,poate o incanta si dansul sportiv,o sa vedem ce alegem,bine ca avem de unde.

Mergi la inceput