FIV la Clinica Promed System

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Bine v-am gasit fetelor!
Nu credeam ca o sa ajung aici dar dupa cum vedeti sunt si eu prezenta la acest capitol al FIV-ului, maine am programare la dr Manolea pentru a vedea care sunt pasi de urmat in vederea dosarului programului national, o sa va povestesc maine ce si cum a fost.
Petricia iti doresc din tot sufletul sa fie o beta mare si frumoasa.
Alabina, Cris, Raluca ma bucur tare mult ca vi s-au aprobat dosarele, bafta multa in continuare!
pe toate.


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
3 Inseminari nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Miky multumesc mult, tin pumnii pentru dosar , ai incredere in doamna doctor Manolea este super medic si super om

Apropo mie mi-au ramas 2 pregnil iar cine face pregnil daca nu gaseste pen sa-mi spuna ca am unul

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

AM O INTREBARE PENTRU PERSOANA SAU PERSOANELE CARE ADMINISTREAZA ACEST SUBIECT - DOAMNA DOCTOR MANOLEA CORINA DE CE NU FIGUREAZA LA ECHIPA DE MEDICI?????

VA MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Miky bine ai venit, si bafta multa cu dosarul.
O sa-ti placa dna dr, si stai linistita ca dansei i se datoreaza faptul ca in general cam toate dosarele de la Promed sunt aprobate (in masura in care sunt indeplinite conditiile cerute..)...o sa iti spuna exact ce ai de facut.
Petricia eu cred ca dna dr Manolea nu e trecuta pe prima pagina deoarece dansa s-a alaturat mai tarziu echipei de la Promed, si probabil la momentul cand s-a deschis topicul nu era...insa acum ar fi cazul sa apara.
Oricum, echipa de la Promed s-a marit foarte mult intre timp...eu merg la ei de cand s-a deschis clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Cris multam pentru raspuns, dar cred ca ar trebui modificata acea inforatie. Te pup, cand incepi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Petricia da, si eu cred ca ar trebui actualizata...

Pai eu merg la dna dr Predoi pe 27 aprilie sa imi dea schema de tratament, si apoi incepem. Vom merge insa pe protocol lung (am stabilit asta deja cu dna dr cand ne-am vazut ultima data), deci dupa calculele mele undeva la inceputul lunii Iunie ar fi ET-ul. Insa vom vedea... Oricum, va tin la curent.
Tu cand trebuie sa faci beta? TREBUIE sa vii cu rezultat pozitiv ca sa ne incurajezi si pe noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Cris eu an avut ET vineri, ar trebui sa fac testul dupa 12 zile adica miercurea viitoare, dar imi vine sa ma duc sa iau un test, nu mai suport asteptarea asta, nu stiu ce sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Fetelor multumesc de primire, sper ca toate vom avea rezultate pozitive.




Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
3 Inseminari nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

miky
petricia, sa nu te prind ca faci test acum, iti dai seama ca nu e concludent si nu are rost sa te dezamagesti aiurea...
Offf draga de tine, stiu cat de grea e asteptarea, am facut si eu 2 IA si in cele 2 saptamani pana la test am trecut prin toate starile posibile...incearca sa iti ocupi timpul cu ceva, sa nu te mai gandesti non stop la asta..iesi la plimbare cu sotul, nu stiu...fa ceva ce iti place.. dar in niciun caz nu face test mai devreme!!! in momentul asta nici macar la beta nu cred ca ar iesi, mai e o saptamana intreaga...
Te pup si fii optimista, va fi bine, stiu eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Offf Cris am iesit sa iau 10000 de guri de aer ca sa mai uit

Mergi la inceput