FIV la Clinica Promed System

FIV la Clinica Promed System | Autor: horus

Link direct la acest mesaj

www.clinica-promed.ro
Echipa :
- dr. Silviu Predoi
- dr.Deliana Predoi
- dr.Alina Bolintineanu
- dr.Tarig Masawi
- embriolog : dr. Andreea Mustata
- embriolog : Giles Palmer

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Spune-ne mai multe. Experiente personale???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Consultatiile la Medlife cu Dr Predoi un calvar cu rezultat zero.
HSG facuta intr-o mare graba, cu rezultat gresit taiat cu pixul....si comunicare tot 0.
Infara de asta doua histeroscopii chinuitoare in urma carora nu a reusit sa imi scoata polipul pe care il aveam.......ulterior am schimbat medicul.
Dr.Deliana Predoi in scurtele incursiuni pe care le-am avut cu dansa, super ok.
Nu contest ca poate cu alte paciente este diferit insa pt mine asta a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Cocolyso, si eu am fost de vreo 3 ori la Silviu Predoi la Medlife dar mie mi-a placut de el. Am facut si histeroscopie cu el, care a fost cam dureroasa, e adevarat, dar in rest mi s-a parut OK. Imi pare rau ca tu nu ai avut o experienta OK cu el.

NImeni nu a facut FIV sau alte proceduri la Promed, sa ne impartaseasca pareri???

Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

lumynytas81
nou venit


Membru din:09/03/2011



Romania
com Lunguletu
1 Mesaje
0 Prieten(i)

--------------------------------------------------------------------------------

vreau sa iau legatura cu tine daca doresti si eu sunt pe 12 martie 2011 la dr Silviu Predoi vreau sa aflu mai multe despre el







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Eu fac fiv cu dr.Alina Bolintineanu si este o dr foarte buna. Revin cu vesti dupa ET de luni.

ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nokianne spune:


Buna
Si eu as vrea sa fac FIV la aceasta clinica si inca nu stiu la ce medic sa ma programez..
Ma gandeam la d-na Bolintineanu...
Cine imi poate spune mai multe?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Doamna dr Bolintineanu este un bun medic si iti recomand din suflet sa mergi la dumneaei. oricum, intreaga echipa este minunata si iti doresc din suflet sa ai noroc.

ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Buna fetelor,
eu merg la Promed din septembrie 2010 si am avansat serios cu investigatiile...am facut si o inseminare in Noiembrie 2010 din pacate nereusita...peste doua zile voi face a doua inseminare, care sper sa fie si ultima si sa se lase cu bebe.
Eu sunt la dna dr Predoi Deliana, mie mi se pare super ok, chiar isi da interesul, dar pana la urma nici ea nu e Dumnezeu...Eu voi merge in continuare aici, am incredere in aceasta echipa, ca embriolog o au pe Andreea Mustata care din cate stiu era cea mai buna de la Medlife.
Bafta multa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Cris, ai dreptate. Eu nu am reusit cu fiv de data asta, dar sper in continuare.

ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Amy, imi pare tare rau ca nu ti-a reusit fiv-ul ...Doamne, nici nu vreau sa ma gandesc cum as reactiona intr-o astfel de situatie...
Eu am 10 zile de la inseminare, si azi am facut un test care a iesit negativ..stiu ca poate e devreme pt test, dar simt ca nu am reusit nici acum, si sunt tare demoralizata...e foarte greu de suportat esecul...
Nu cred ca voi mai face inseminari, luam pauza o luna sa ne linistim si apoi voi vorbi cu dna dr sa demaram procedurile de FIV...ma costa destul de mult si inseminarile si vad ca nici prea mari sanse de reusita nu sunt...
Iti doresc din suflet ca urmatorul FIV sa se lase cu bebe (sau bebei)

Mergi la inceput