Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sis nu va mai faceti atatea griji baetii vostri stie ca filmati cu "fotomodelile" la reclama lu parfumile ce va poarta numile respectiv butterfly kiss si sunflowers si ca nemik bad nu se intampleaza in timpul filmarilor...cate duble trajeti ipvsacv dar stati relax ca sunt in urma voastra sa extrang petalile si www.puterea.ro/thumb.php?picdir=&file=/download/newcannounce/2899/Fl%201.JPG&size=400" target="_blank">colorile de pe haripioare care nu prea mai e

iata ai fost surpinxa in plina actiune

meeeey sis nu stiam ca pretinii nostri are asea talente bine ca le-ai dexcoperit tu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeeeeeeeeeey sistera iona io crek nu vrai sa stii cu cine trajem noi dublilili na lasa, k cat timp tu iasti in lan si le dexcoperi talentili la fotomodeii


noi nemik bad nu facem la filmarili cu baetii tai






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterilorrrrrrrrrrrrr o venit primaveraaaaaaaa


meeeeey sis iona tu iasti dexcoperitoarea de talentile lu modeii aia tu ai adus in plasme manifestarili lu lor de talent si aia nu sunt io in actiune cre ca iasti tu care vrai k sa aflezi dak te mai iubeste baetii tey si imi scuturi mie petalilesi nu mai da vina pe muma vitega ca noi te conoastem prea bine da in stropitoare ce ai mey???? vrei k sa ne exterminezi ??? na lasa ca are grija baetii tey sa skimbeze solutiili
bad sixtera si parpal sixtera



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pffffffff sixetra iona ma xcuzezi am uitat azi e zioa taaaaaaaaaaaaaaaaaaa lmaaaaaa si la cat mai multi modei talentati
iaca de zioa ta am gasit noi un model talentat pentru tine


pffffffff si ce bine va sade impreunaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetile

Citat:
na lasa, k cat timp tu iasti in lan si le dexcoperi talentili la fotomodeii

duamneee mey sis lisa dak ai ajuns sa ti uiti la sixterile tale inclusiv la tine si ii vezi pi fotomodeli in lan iaste clar ca te-au marcat profund

dexpre baetii mei casca uokii in continuare la tablouri mey iti trimit cu mailu pozile dupe care s-au realizat in timpu asta, nemik bad nu fac cu baetii mei si tai

Citat:
ca noi te conoastem prea bine

mai bine ca baetii vostri nu

Citat:
da in stropitoare ce ai mey???? vrei k sa ne exterminezi

nuuuu mey ti aju sa nu te ofilesti cat baetii tai e plecat cu altile

Citat:
cre ca iasti tu care vrai k sa aflezi dak te mai iubeste baetii tey si imi scuturi mie petalile

di ce nu vrei sa spui www.bzi.ro/public/upload/oldmedia/1265499268.jpg" target="_blank">adevaru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Citat:
ca noi te conoastem prea bine

mai bine ca baetii vostri nu
acilea ai nemeritoooooo pi baetii nostri ii conoastem mai bine
Citat:

Citat:
da in stropitoare ce ai mey???? vrei k sa ne exterminezi

nuuuu mey ti aju sa nu te ofilesti cat baetii tai e plecat cu altile


aaaaaa dak tu ai grija sa nu sa oflieaxa campiili inseamna ca altile are grija de baetii tey tu stai si stropeste pi campiili k ma okupez si di baetii tey

Citat:
Citat:
cre ca iasti tu care vrai k sa aflezi dak te mai iubeste baetii tey si imi scuturi mie petalile

di ce nu vrei sa spui www.bzi.ro/public/upload/oldmedia/1265499268.jpg" target="_blank">adevaru?

adevaru' ?? adevaru duar io, bad sixtera si baetii mei si baetii ei si bineinteles ai lu tey il stim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


LMA ionaaaaa

Fetelor, asa cevaaaa ... nu va ingrijorati bv TOOOTI, s-au dixtrat azi mirific, nu alta .

M-au rugat sa ii duc putin pe alte campii [gvid] poza cu campii cu ghiocei /gvid] ca sa vada si ei primavera, ca vorba aia, sunflowerele inflorex mai peste cateva luni. Butterflyesii, tot asa..inca nu au aparut. Inclusiv Sporty m-a rugat sa ii duc la aer. S-au cam saturat sa se tot uite la plasme si tablouri. DAAAR, nu va ingrijorati, ne intoarcem =convoi
.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetile



LMA pt ziua de ieri sis iona tabloaiele era pentru tine mey k daca dau asea bine langa baetii tai incat ii inspiram pe hartistii sa ne face portretile together si sa ne pune in rama nu e vina mea na lasa, nu e cazul sa-ti faci griji k io duar di baetii mei ma intereseste
Citat:
in timpu asta, nemik bad nu fac cu baetii mei si tai

cu baetii tai poti sa faci ci vrai cu ai mei duar la stadiul di imajinatie ai ajuns nu dijeaba ai fost nominalizata la categoria ce avea ca si criterii de jurizare "autoconvingere ca apare in toate pozili posibile si imposibile" pffffff, maaaaaaaaaare pacat ca nu s-a mai tinut concursu, ca'l caxtigai detasat
Citat:
... nu va ingrijorati bv TOOOTI, s-au dixtrat azi mirific, nu alta .

mey sis parpalo baetii mei o fost prezenti tot timpu pe campiili unde sunflowerele e inflorite tot anu iar butterfliesii mai activi ca neciodata pfffffffff, da'am vazut convoile trecand si pe tine ca ne faceai cu mana din rulota nush di care baeti vorbesti tu acolo puate duar dak te-ai referit la soferii na.....dixtractie mirifico in continuare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixetrileeeeeeeeee meeey da mult mai imi place di voi k v-ati animatara



Mergi la inceput