Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna zioa de zioa meaaaaaaaaaa sixterilorrrrrrrr
n-am a zice decat atat
azi io si cu CT sensibelos implinim maxim un an decand facem striptis in fiecare dimineata cateodata si de doo ori pe zi

e uimitor cum energiile si vibratiile pot trece dincolo de ecran, dincolo de taste si nu am decat a zice ca sunt maxim happy ca sunt sixtera voaxtra

tot cu aceasta okaziune vrau k sa multumex lu adminii lu ogorului dexpre copii care ne gazduieste cu campia noaxtra acilea pe tarlaoa lor si ne lasa sa ne zburdam cum vrem noi
because life is too short to be boring & www.youtube.com/watch?v=ne7fPpxAnuM" target="_blank"> we are the world


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pffffffffff, nemik party pe campiili de ziua lu sunflowera?

iscbm nu ne conformam




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



buna seara sisterile...ziu lu sis mj ne-a purtat noroc

am dat o tura prin camerile escrise si tot ce pot espima iaste
dexpre concurs ma considerez castigatoare prin simplu fapt ca facut publica poza si mai fac



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bine ionaaaaaaaa

fetileeeeeeeeeeeee ma xcuzati k nu am aparut la partyle meu pfffffffff bine ca vine uikendu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna friday zioa sixterilorrrrrrrrrrrrrrr
nemik nu am a zice duarwww.youtube.com/watch?v=s4Rax2PXiWA" target="_blank"> fuckin' perfect



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

dupe cum arata ajenda lu mea azi s-a termenat concurxu castigatoarileeeeeeeeeee va fi anuntate FYI in pauza lu congrexului si vor fi felicitate probabil de gazda lu congrexului WTF asa ca trebe duar sa mai aveti putintica rabdare monsherelor voi pregatiti spiciu de viperesa pffffffff ma xcuzati am vrut k sa zic vipesa
ia sa ne mai poisonam oleak






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:



crek n-am inteles bine covantu mey sis mj ce insemneaza mai ezact viperesa? nush daca ma regasesc in semnificatia lui pffffff, noroc ca s-a autoproclamat sis iona caxtigatoare k iete e numa buna de un speech live si in derect la congresu

www.youtube.com/watch?v=QdN5BB6BEjU" target="_blank">


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna mey sixterilor loca pipalilor care iasteti
eeeee cum mey bad sixtera nu stii covantu ce aicea suntem la skoala nicio nu stiu ce insemneaza da maxim imi place cum suna
cat dexpre spiciu live la congrex stai rilax ca stiu precis ca fiecare participanta are ceva de spus
i'm still toooooooooo lost





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeee

eeeee pai daca iti place cum sssssssssuna atunci viperessssssssssssssse ramaneeeeee sssssspiciu e pregatit demult astept congrexu duar

www.youtube.com/watch?v=QdN5BB6BEjU" target="_blank">

have a sunny sunday loca sisters





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hello loca sixterilorrrrrrrrrrrr

Hey mister lover,I need a dancer

To make me shake my boody

To make me break the floor

So show me your move

Your sexy ass move

You make me wanna touch


Mergi la inceput