Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetileeeeee



ai dreptate mey iona sister io nu ma intereseste ce faci tu duar ma interesete ce a anuntat rainy k vine maine in vezita la noi

Citat:
Ati vazut mey cine mi s-a urcat in alun???? Asta pe langa iona care si-a facut deja casuta acolo

cum mey??? si acolo ai propretate? duamneeeeeeeeee parpal sistera io nemik nu am vazut, nici macar casuta lu snow-white
Citat:
sis mj arata si la noi la cine casti uokii asea

eeeeeeee, de parca n-ai sti ca sunflowerele isi rotex palariili dupe soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeeee cum sa imi rotex palaria dupe soare mey, acolo submasa dexcoperisem in cartea aia neste sfaturi si vream sa i le dau lu cine a furat liguriltile de cofea si a furat si bixcuiti si s-a axcuns sub masa ca sa ii savureste pffffffff e maxima poza
sau aflasem neste adevaruri din neste c/p si facusem uokii ca ceapele sau tocmai ce aflasem TOT

deci am gasit o edee maxima sa facem povesti dexpre poza asta si cea mai haioasa sa o votam si sa o premiem cine se baga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl


dexpre poza asta vorbeam mey

io ma bag care e termenu limita?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineatza sixterileeeeeeeeeeeee
am stabelit aseara la consfatuire cu bad sixtera ca o sa xcriu in fiecare zi prima kestie care imi vine in cap cand ma uit la poza cu noi
azi par egzample, poza mi-a enspirat o conferinta din vremile de inceput ale conferintilor cand vorbeam cu toatile da fiecare intelegea ce vra ea cand ceneva dak nu mai avea rabdare sau devinea turbo se baga sub masa si nemik nu mai zicea

acu neste clarificari termenu pentru povesti dexpre poza e ultima zi a lu lunii de fatza zioa lu premierii e zioa emediat next povesti nu trebe sa fie lungi si plictisitoare scurte si haioase kiar o fraza enspirata poate k sa partizipeze la concurs pentru fiecare sixtera celelalte iaste juriu nu se accepteaza aliantze sau fentari k cum s-a mai vazut ca vreo jurata nu stie ce face fingerile ei
dexpre premiu nu stiu ce e da kiar si ca ne dixtram in fiecare zi tot k cum ar fi un castig care iaste

aaaaaaa am uitat k sa zik o poveste inceputa de ceneva poa sa fie contunuata de alceneva, completata, imbunatatita premiu duar unu iaste daca e doo castigatoare sau mai multe e treaba lor cum isi imparte premiu
si ultima precizare orice asemanare cu personaje reale, pe care le conoastem sau nu e pur intamplatoare daca va regasiti in vreun personaj aveti okazia sa va creati propriul rol

orice propunere, edee, sugestie e mai mult decat binevenita

enspiratiune enspirata va dorex

poza enspiratoare a fost pusa la dixpozitie, evident, de sixtera iona nu punem aici in dixcutie autenticitatea lu poza poate doar daca sis parpal are ceva oxservatii de facul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetileeeeeeeeeeee
sunflower sister multumim pentru prezentarea lu regulili lu concursului




io acu cand ma uit la poza, observez ca in timpu lu conferinta cand toate lumili iaste ametite di la prea multa conversatie ori pentru k nemik nu pricepe se decide o binemeritata www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo" target="_blank">pauza de cofea
ele iaste si doo personaje care se ascundeste sub masa pe cand noi celelalte acordam o atentie deosebita lu cofeaua as zice ca una o face pentru ca nu place di cofeauasau place altceva mai mult iar alta o face pe indiferenta da di ce oare? io una, n-as crede k o apuca studiul fix atunci duar daca n-o fi vreun album foto care merita intr-adevar un studiu mai amanuntit si in detaliu cu lupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey poa sa fie o pauza de ceai par egzample si lu cine nu ii place ceaiu sa sa bage sub masa ca invatza k sa xcrie sau sa ceteaxa poate isi ezerseaza semnatura sau studiaza vrun contract asta e duar treaba lu ei si al lu beneficiarului lu contractului

pfffffffff sau e dexpre cine s-a-mpretinit cu cine mai de la-nceput poa sa fie o varianta nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da cine iaste duamna care serveste ceaiu??? poa sa fie sis a lu iona sau renees a lu parpal
sau te pomeni ca o fi padurareasa ori mama leones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
invatza k sa xcrie sau sa ceteaxa poate isi ezerseaza semnatura sau studiaza vrun contract asta e duar treaba lu ei si al lu beneficiarului lu contractului

nu cred ca-si exerseste semnatura pentru ca nu are ustensilele necesare iar daca abia e la stadiul de invatare scris-cetit nu are ce contract sa studieste duar daca e pe baza de imajini si cu ffffffff putine literi
nu conteaza cine serveste cafeaua important e sa fie hot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



SI eu considerez poza autentica, nu am nici un comenatriu la contra.
Eu nu vreu sa participez la concurs pt ca nu vrau sa castig ..eu din start stiu TOOOOT....
Dar pot sa ofer ajutor interpretarilor pt care concurenta crede ca este in pana de ceva...sau pot sa bat campiile pur si simplu.

Iona..mirifica poza ai gasit ...imi vin neste inspiratiuni
Eu vreu sa zic in fiecare zi interpretarea despre o personaja din imajinea alaturata ca sa nu imi incurc firul gandirii.

Voi incepe de la dreapta la stanga, jos-sus

Iaca am o dilema totusi...faza cu tacamurile sub masa pt ce credeti ca e? Parerea mea este pur si pentru ca se voia a se subtiliza tehnica de manuire a servirii prin manevre de lady. Cum ar veni, voia cineva sa ne faca a nu mai fi neste ladies De siguranta, a subtilizat mai multe tacamuri decat ladies la masa. Asaaa......a luat obiecte comestibile din fata personajei de sus, dreapta pt a le consuma. Acestea pot fi interpretate ca si informatii sau ganduri sau idei ale pers nr. 2 sau date pers. 2. Tacamurile pot fi si enstrumente de comunicare pe orice cale, chear si pe baza de c/p. De aceea, au fost luate din preajma celor de fata. Teama cu care este privita pers 2 poate sa insemneze faptul ca pers 1 nu a putut sa se abtina de la sharing si subtilizarea lu tacamurili a fost din teama de sharing. In leg cu pers 3, adica cea de sub masa, sa o numim *colega de sub masa* , imi vine duar ideea ca i-a dat multa maculatura ca sa o tina ocupata si sa nu poata socializa cu pers de la masa si ca sa nu consumeze coffee. Nu pot a va spune precis daca a asculta-o sau nu...duar in episodul doi voi dezvalui

Imi rezerv dreptul de a veni cu adaugari in cazul unor noi dovezi

ISCBMCMFDL va spunem Nuapte buna




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterilorrrrrrrrrrrrrr



io zic azi ca cucoanile cafegioaice s-a avantat pe nisipuri miscatoare dupe cum se observeza in foto ca cadru ales pentru servirea lu cafea ar putea k sa fie pe plaja ce cauta toate duamnile pe plaja ??? se stie pi soarile meu


acu ca duamnile in cauza nu s-a gandit ca poa sa vina vreun tsunami fie ca e iele prea curajoase fie ca e prea ametite de aburii lu www.youtube.com/watch?v=goV14mxkrEE" target="_blank">


Mergi la inceput