Rahova sau apropiere (64)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Ms Lexi eu spun prezent la capuccino,ca de la boala asta m-am saturat de ceai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Lexiiiiiiiiiiiii ce mi-au vazut ochii???? Felicitari multe multe si din toata inima pentru bobuletul mic mic!!!!! Bravo! Ma bucur tare mult! Cum esti pana acum? Cand ai DPN? etc

Moi aussi j'ai un fee chez moi....la la laaaaa.....astazi am cantat toata ziua, ca doar na....am si eu o zana! Care astazi implineste 1 anisor. Asa ca va poftesc la o felie, virtuala din pacate, de tort si la o sampanie...de copii sampania ca avem printre noi. Si va las un cantecel!



Am si niste poze cu zanisoara, deocamdata doar pe facebook, pe webshots ma pe seara, cand oi avea nitel timp. www.facebook.com/photo.php?fbid=212706008749950&set=a.212705975416620.54210.100000316562832&type=1&theater" target="_blank">pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alinutzza, la multi ani printesei tale, sa creasca mare, sanatoasa, voioasa!
Multumesc mult pentru urari! DPN e 17.01, ma simt bine in afara de faptul ca am ceva greturi usoare si sani durerosi si umflati (sper sa nu se umfle prea rau ca deja am cupa D la sutien) iar ieri am poftit la...cirese.
In martie sotul meu s-a hotarat brusc ca e mai bine pentru Maria sa nu fie singura. Daca am amanat pana acum proiectul "bebe 2" a fost tocmai pentru ca sotul meu era foarte speriat de idee (si-l inteleg pentru ca el a crescut-o pe Maria si a dus greul cu ea). Acum eu sunt cea care a cam intrat in panica, imi fac 1001 de ganduri si griji, dar sper sa fie totul bine, cu ajutorul lui Dumnezeu!
Edit: nu pot vedea pozele de pe FB pentru ca eu mi-am dezactivat contul acolo, asa ca astept cu nerabdare pozele pe webshots.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 5+ cu bobulet mic mic mic
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy iti doresc o sarcina usoara.Sper sa iti mai treaca dn emotiitotul o sa fie bine vei vedea.Te asteptam cu vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alina, multumesc.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 5+ cu bobulet mic mic mic
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata, haideti la si cappuccino!
Va doresc un weekend placut si insorit!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 5+ cu bobulet mic mic mic
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy ms ptr capuccino a picat la tanc.
Week-end placut si tie si usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor, e gata si cappuccino, chiar daca e pranz. Eu am baut un ceai de mere, trebuie sa renunt la cappuccino cel putin 9 luni de-acum incolo.
La multi ani tuturor celor care si-au sarbatorit ieri onomastica!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 5+
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor, daca nu mai dau pe-aici, nu mai da nimeni...
Haideti la , cappuccino sau ceai fierbinte. Mie una imi prinde bine ceva fierbinte, aici e tare rece.
Va doresc tuturor weekend placut!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 6+
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy iti multumim ptr capuccino,eu o sa va fac si un frappe ca aici e tare cald.Imi pare rau ca fetele numai intra pe aici pe crenguta.
Lexy si tie iti doresc un week-end placut si calduros.

Mergi la inceput