Rahova sau apropiere (64)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Poftiti la , cappuccino, ceai...
Eu sunt rupta de somn, fii-mea a vut azi-noapte 2 accese de tuse, din care unul a tinut-o treaza vreo 2 ore. Nu mai stiam ce sa-i fac, stateam langa ea si ma simteam neputincioasa. Eu sunt, de asemenea, varza, tusesc, vorbesc ca dintr-un butoi, am si urechile infundate, de abia daca mai aud ceva...
Fetelor, va doresc voua si celor dragi voua un Pasti fericit, vreme insorita si sa petreceti frumos! Ne "revedem" pe 9 mai, maine ne luam "zborul" spre Bucuresti.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy eu spun prezent la capuccino,insanatosire grabnica,sa va faceti bine ,cat mai repde.Calatorie placuta.Lexy sa imi spui ce parere ai de ce ti-am trimis eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Pffffff, s-a cam asternut praful peste topicul nostru fetelor!

Pentru ca noi maine plecam la Fetesti, la socri, si nu stiu daca mai apuc sa intru pana la plecare, am intrat acum ca am nitel ragaz (astept sa isi faca efectul vopseaua din parul meu....vopsea de par nu de oua) sa va cu mare drag pe toate si sa va urez un Paste fericit si linistit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Hristos a inviat!
fetelor,va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Adevarat a Inviat,vape toate si va mai astept sa mai povestim,acum ca este mai cald poate iesim si noi sa ne cunoastem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor si Hristos a Inviat! Slaba activitate pe aici in lipsa mea...
Vio, ce mai faceti?
Alina, multumesc mult pentru untul de corp, e super!
Alinutzza, v-ati intors?

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy ma bucur ca iti place si ca iti prieste,si te mai asteptSa speram ca vor mai intra si fetele sa mai vorbeasca cu noi ca s-a cam asternut praful

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alina, pai si eu sper sa nu ramanem chiar singurele cuc.
Pentru inceput va ofer tuturor un cappuccino sau o .

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Salutare

Hop si eu un cuc nauc pe-aici...asta ca tot vorbeati de cuci.

Lexi daaaa, ne-am intors de mult. Am stat la Fetesti doar vreo 2-3 zile, de Pasti si atat.
Cum a fost excursia din Romania? V-ati reincarcat bateriile sau din contra ati ajuns inapoi super obositi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fertelor si eu spun prezent la cafea,aSTAZI AM O GROAZA DE TREABA DE TRADUS SI sper sa le termin pe toate de facut azi

Mergi la inceput