Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

E super la Cornelia Daimond, mergi cu incredere. Mancarica ii poti pregatit tu, gasesti legume fierte si carnita la diet corner, sunt fierte in apa, fara sare, fara condimente. Amesteci ce vrei si le pasezi la blender. Fructe la fel, gasesti o mare varietate. Iaurturi au si home made au si la borcanase. Eu nu m-as cara cu borcanase dupa mine. Dar tu faci cum crezi.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005

Citat:
citat din mesajul lui marius

Noi mergem in iulie aici:

http://www.aquafantasy.com

Pare sa fie OK.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


arata f bine. Ai gasit o oferta convenabila? eu am incercat pe rezervare online si mi-au iesit 7 nopti in septembrie 2300E. Prea mult pentru bugetul nostru


2600 euro - avion Cluj -Turcia si retur bilete pt. 3 adulti si un copil- cazare hotel 2 camere din care una cu pat matrimonial si una cu doua paturi simple. In rest nu stiu ce sa mai spun.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

fete care ati fost la Amelia beach resort? pt bebei e ok?multumesc.
stiu,nu se compara cu cornelia dr si pretul difera mult



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am revenit din turcia unde a fost o vreme de ziel mari..la belek 26-29 grade,a apa marii 20 ziceau ei dar era bestialaaaa..
hotelul super ok voyage belek.

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Ce veste buna imi dai !
Noi plecam pe 27 luna asta, si la cum e vremea afara, nu mai aveam nicio speranta ca vom face baie in mare si plaja. Apa in piscinele exterioare ce temperatura avea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

apa din piscinele de afara era mai rece decat marea...nu prea pricep cum dar asa era

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Carla, noi mergem la Amelia, dar din 16 septembrie. Sa inteleg ca tu mergi in iunie ? Abia astept sa imi spui cum este, tot ce stiu, e ce am citit pe supereva.ro si pe tripadvisor, mi s-a parut ok. Si noi mergem cu ambele fete, iar Anca va avea atunci putin peste un an. Eu tot la mancare ma gandeam, dar stiu ca in Turcia trebuie sa gasesc.
Concediu placut !

www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+ si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Buna,
Am si eu o intrebare: pentru inceputul lui septembrie cum este vremea? Este prea cald?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Buna,
Am si eu o intrebare: pentru inceputul lui septembrie cum este vremea? Este prea cald?


buna,
eu am fost in 2009 in kusadasi in perioada 28 august - 5 septembrie si am avut parte de o vreme excelenta, la pranz era chiar canicula, apa marii foarte calda...a fost super, din toate punctele de vedere.

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Multumesc, Corina, exact intre aceleasi date vrem si noi sa mergem anul acesta si vazand ce temperaturi spun fetele ca sunt in mai ma cam speriasem.

Mergi la inceput