Restaurant spatios pentru botez cu loc de joaca?

Restaurant spatios pentru botez cu loc de joaca? | Autor: ralucis

Link direct la acest mesaj

Buna! Urmeaza sa nasc in mai, dar am inceput deja sa ma uit dupa restaurante, mai ales fiindca botezul va fi in plin sezon de nunti si macar sa stiu de pe-acum ce optiuni sa avem.
Din experienta voastra, stiti cumva un restaurant spatios (vom avea multi invitati) neaparat cu loc de joaca sau macar o terasa pe care sa alerge cei mici, tinad cont de faptul ca vor fi destul de multi copii care vor veni la botez? Ideal ar fi ceva intr-o zona cu verdeata, nu printre betoanele din Bucuresti, dar nu prea am gasit nimic pe net in sensul asta. Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

La Mogosoaia. Curte mare, padure, departe de poluare, capacitate 70 pers.


Roli mami de Andrei (16 ianuarie 2008) si Marc (9 iunie 2006)



Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

roli, multam, dar noi vom avea cam 100 de persoane + 20 de copii, deci ne trebuie ceva mai spatios :( Ce ma enerveaza e ca vad ca s-a umplut Bucurestiul de ballroom-uri, n-au pic de terasa, sunt in zone industriale, si totusi lumea se imbulzeste la ele pentru nunti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Casa Pustnicu sau Complex Cernica... DPN 20 apr 2011Poze:
http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Mersi, ralucutza, am gasit site-urile si pare frumos la ambele, cred ca o sa ma duc cand se mai incalzeste sa le si vad la fata locului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Gata, am gasit, o sa facem la McMoni's, am primit o oferta buna de pret de la ei, plus ca e spatios, au loc de joaca si multa verdeata. Mai gasisem foarte, foarte frumos la La Seratta in Otopeni si la restaurantul Green din complexul Green-City, dar in ambele parti era mai scump si am luat in calcul si faptul ca era oaresice distanta de Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeax spune:

Am descoperit si eu un restaurant nou cu loc de joaca si petreceri pentru copii, bun si ca locatie pentru botez.
Poze si informatii gasiti aici:

http://www.thelibrary.ro/organizari-evenimente.html

Sper sa va fie de folos!

Mergi la inceput