Bona Brasov

Bona Brasov | Autor: r_ocsy

Link direct la acest mesaj

Buna ! Caut si eu de ceva vreme bona pentru fetita mea de 9 luni, vreau sa ma intorc la servici si nu am cu cine sa o las. Programul ar fi de 4-5 ore / zi , trei zile dupa-masa si doua zile dimineata. Poate stiti voi pe cineva de incredere.
Multumesc !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eva_mely spune:

Buna, e prima oara cand intru pe aceata pagina si am vazut anuntul dumneavoastra . Ma intereseaza , ma numesc Tollner Eva ,sunt din Brasov,am 31 de ani, am terminat facultatea de psihologie si stintele educatiei, ca specializare institutor invatamant prescolar , am experienta in domeniu deoarece am lucrat si la gradinita , si pana anul trecut am fost, doi ani la Nica in Franta ca bona si avand grija de doi copii unul in varta de 1 luna si celalalt in varsta de 3 ani. Va multumesc , si va las un nr de tel. 0756350233. O zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Am gasit bona .
Eva iti multumesc pentru raspuns, daca nu primeam raspunsul afirmativ de la bona pe care am angajat-o iti dadeam un telefon. Iti doresc succes in gasirea locului de munca .

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FiliPici spune:

Compania FiliPici - Bone de Pici va ajuta sa angajati o bona filipineza chiar acum!
De ce bona filipineza?
Bonele filipineze pot fi considerate printre cele mai cautate si mai iubite bone din lume. Ce anume au ele care le face in mod special calificate pentru aceasta slujba, este daruire, harnicia, calificarea in domeniu si nu in ultimul rand loialitatea.
Va asteptam pe site-ul nostru http://www.serviciibone.ro
mail: contact@serviciibone.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankmanciu spune:

Citat:
citat din mesajul lui eva_mely

Buna, e prima oara cand intru pe aceata pagina si am vazut anuntul dumneavoastra . Ma intereseaza , ma numesc Tollner Eva ,sunt din Brasov,am 31 de ani, am terminat facultatea de psihologie si stintele educatiei, ca specializare institutor invatamant prescolar , am experienta in domeniu deoarece am lucrat si la gradinita , si pana anul trecut am fost, doi ani la Nica in Franta ca bona si avand grija de doi copii unul in varta de 1 luna si celalalt in varsta de 3 ani. Va multumesc , si va las un nr de tel. 0756350233. O zi buna.

buna ziua.as dori sa stiu daca mai este valabil anuntul dvs.ankmarian@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alyj1130 spune:

Buna, si eu caut bona in BV pt o fetita de 6 luni, program L-V 9-18, tel 0734662077, alyj1130@yahoo.com.

Mergi la inceput