Puiuti de Sept-Oct 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Fetelor eu m-am ingrasat 3 kg.
O sa ma fac o balenuta. La baiat aveam 3 kg luate cred ca prin luna 5 spre 6......si tot m-am ingrasat 13 kg.

12+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Stefy tu ce mai faci , cum esti ?
Ai mai fost la eco ? Eu compar cu tine ca bb nostri sunt de o seama
Eu sunt curioasa daca sapt asta rezist fara sa merg la eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

LAsa Camady,ca dai jos dupa ce nasti . Eu la Paul am luat 17 kg,si pana la 2 luni dupa nastere deja scapasem de toate. Si nu m-am oprit,am tot slabit inca vre-o 6 kg.Nu ca slabeam intentionat,habar nu am cum s-au topit,ca eu nu am tinut regim de nici un fel. Si in primele 2 luni de sarcina am dat doua kg,acum incep sa recuperez. Intr-o luna le-am luat inapoi pe cele 2.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 12+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

fetele ce fac??azi ma duc la dr sa il vad pe bebe, d'abia astept, nu l-am mai vazut de la 7 sapt,acuma presupun ca o sa pot vedea manute,picioruse nu?
eu inca sunt in dilema cu doctorul,daca va vine sa credeti, adik vroiam la bucuresti initial,apoi probleme cu banii,am zis ca raman la pitesti,la o d-na dr pe care mi-a recomnandat-o multa lume...acuma am aflat ca nu prea vine la nasteri normale,doar la cezariana,ea nelucrand in spital.off...apoi ma ngadeam sa merg la Elias,si am citit ieri pe forum pagini multe multe numai despre Elias, si m-am ingrozit,asa ca raman tot aici,mi-e frica de nastere aici,de spitalul asta de aici...inca sunt in dilema:)

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Eu sunt tot pe minus 2 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Eu sunt tot pe minus 2 kg




Ce bine de tine.

12+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

eu nu m-am cantarit la inceput,si acum imi pare rau,ca nu stiu si eu cat am pus, sau cat am dat jos

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Off greu cu kg acestea. Si eu am luat 2 kg
Eu asimilez foarte usor si mie teama sa nu iau foarte multe kg pana la sfarsit pentru ca nu mananc mai mult decat inainte, nu am pofte, nu mananc seara decat foarte putin.

Camady , suntem colege de "grasimite"

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Abia astept si eu sa merg la urmatorul eco ...nu mai stiu ce face bebe acolo. Daca e bine, daca il deranjeaza ceva, daca vrea ceva anume. Astazi mie mi-a fost bine. Nu am mai avut arsuri la stomac aproape deloc. Sanii oricum nu ma mai dor de ceva vreme dar sunt mai umflati. Sper sa fie totul ok si sa nu fie vreun semn din celalalt...

Oana 9+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca050

Off greu cu kg acestea. Si eu am luat 2 kg
Eu asimilez foarte usor si mie teama sa nu iau foarte multe kg pana la sfarsit pentru ca nu mananc mai mult decat inainte, nu am pofte, nu mananc seara decat foarte putin.

Camady , suntem colege de "grasimite"

12+



Lasa Raluca ca stai mai bine ca mine.

12+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput