Evaluari produse

Evaluari produse | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Dragi membrii,

Am hotarat sa redenumim forumul magazin DC intr-un forum mai general de evaluari de produse si servicii.

Acum poti sa intrebi prietenii si colegii din comunitatea DC ce parere au despre un anume produs. Exemple:

- Vreau o masina de spalat noua si nu stiu pe care sa o aleg? Voi ce v-ati cumparat de curand?

- Vreau un robot de bucatarie nou? M-am hotarat la produsul X. Il are cineva?

- Evaluare produs: Mi-am cumparat o masina de spalat Y. Iata cateva plusuri si minusuri.

Tot in cadrul acestei rubrici puteti incepe sondaje de opinie cu mai multe produse in cazul in care aveti deja o lista de produse din care urmeaza sa alegeti.


O zi buna Echipa Desprecopii.com

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rommanitza spune:

cred ca aici ma incadrez cu intrebarea pe care vreau sa o pun ,dar nu stiu cite sanse am de a mi se raspunde fiindca titlul subiectului mie ,cel putin ,mi se pare usoor nesemnificativ:).am sa incerc totusi-stie cineva daca pot cumpara direct din magazinele romanesti flashing rollers sau se gasesc doar in magazinele on line?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elfishorella spune:

Salut!
Sa stii ca la un moment dat, desi sunt mamica in toata firea, am cochetat si eu cu acest subiect: de a-mi pune niste flashing rollers la adidasi. Ce-i drept nu m-a tinut mult pasiunea. Am gasit doar adidasi cu role din alea incorporate - nu care se ataseaza - dar mi s-au parut tare incomozi, sincer. Raman la role. Sunt mai comode si mai stabile. Desi mi se parea incitant la un moment dat sa aluneci pe adidasi, e mai obositor decat sa fii incaltat normal cu ei (mai ales daca sunt unii comozi si usori, senzatia e incomparabila). Parerea mea e ca poti intreba pe la magazinele de articole sportive despre dispozitivul care se ataseaza respectiv despre incaltarile cu role/roti integrate. Succes

Mergi la inceput