Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Buna la toata lumea
Azi am mers la banca sa vad daca a intrat indemnizatia pe card si am avut o foarte placuta surpriza sa vad ca banii erau acolo.
Mi se pare ca-s cam multi , se dau 75% din netul pe ultimele 12 luni? sau cat?



Poze Raisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Eu am fost la control si la o luna si la 7 saptamani, ca asa m-a chemat dna dr. Si la 6 luni cica sa ma duc sa imi faca si un Papanicolau.
Tutz, si Chan s-a trezit azi noapte de tzashpe ori . Am impresia insa ca a fost mai uscat decat de obicei aerul si se trezea sa mai ia o gura-doua de laptic, apoi inapoi la nani. Oricum, astept sa faca macar 5 luni inainte de a-i da cereale.
Ana - tot in razboi cu baba-cloanta? offf...
Mari - ii zic si eu tot de azi sotului tau La multi ani, ca e mai sigur. Cine stie ce isi mai aminteste neuronul pana maine
Nastasie - noi am scapat ed raceli de cand ne-am mutat, insa acum am venit cu un cadou de la Bucuresti - muci si tuse la greu la Vlad si cam la fel la Chan



Kiti, mami de Miruna 06.10.2010 si Vlad 15.05.2006
Vila Sucu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

mersi fetelor! si eu mai intai incerc cu laptic, apoi il iau in brate, dar uneori cu nimic nu-i trece! doamne dar cum se stramba la lamaie si tremura si apoi balesteee de uda o bavetica intreaga i-am mai dat si azi o picatura, pacat ca nu l-am filmat! am vrut apoi sa-i dau lingurita sa se joace si nu a vrut-o, s-a strambat cand a vazut-o si a intors capul! a stiut el ca de acolo a venit acreala

nu mai vrea programul meu picassa sa-mi uploadeze filmuletele!pana acum nu-mi dadea eroare, acum nu mai vrea

la cezariana presupun ca nu e nevoie de calu balan la control,nu?

mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Kiti, eu azi i-am dat Raisei cereale de la humana. Din alea cu banane. Nu e super gustul (ca tot ce ii dau ei incerc si eu), dar a papat cateva lingurite bune. De maine incepem cu supica :)



Poze Raisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n

Kiti, eu azi i-am dat Raisei cereale de la humana. Din alea cu banane. Nu e super gustul (ca tot ce ii dau ei incerc si eu), dar a papat cateva lingurite bune. De maine incepem cu supica :)

--------------------------------------------------
Fericita mamica de Raisa Nicoleta (02.10.2010)

Poze Raisa


noua ne-a recomandat fie cu mar si morcov, de la milupa, fie cu fructe, de la humana. si cand incepem cu fructele, a zis sa ii pun si cate o lingurita de cereale "burtica sanatoasa" de la nestle in piureul de fructe.

Kiti, mami de Miruna 06.10.2010 si Vlad 15.05.2006
Vila Sucu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Adelina si eu tot prin cezariana am nascut si la control nu am scapat de calul balan

Mami lui Matei Mihai - 26.10.2010
https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/BotezScaldatoare#5573577689511718722

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n
Mi se pare ca-s cam multi , se dau 75% din netul pe ultimele 12 luni?
Fericita mamica de Raisa Nicoleta (02.10.2010)

da!

Meme de Mihai Alexandru 25.08.2010 Iulia Maria 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Ana, vino la noi!Aici nu te supara nimeni si e loc destul!

Meme de Mihai Alexandru 25.08.2010 Iulia Maria 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy81

Mari stai linistita ca nu esti singura care nu a fost la control ma alatur si eu tie asa mi-e de groaza sa merg nu mi dor deloc de calul balan

de capitol nou vad ca acum te descurci ft bine le faci repede

CAMI mami de ALEXIA 27.01.2006 si CARINA 10.10.2010


Nici eu nu am fost!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Ana, ce s-a intamplat de esti suparata?



Poze Raisa

Mergi la inceput