Strumfi si prichindei iulie-august2011 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu

fetele, de ce nu pune-ti pozele pe picasa ?

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 20 +
DPN 04.07.2011


Rox, nu stiu cum

13+cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roberta84

Bine v-am gasit la noul capitol! Ce onoare am sa incep eu
Am scris si in capitolul anterior dar nu stiu daca o sa mai vada cineva, asa ca ma repet: Corry , esti superba si ai o burtica asa de dragalasa!! FElicitari , sunteti o familie frumoasa!


18+

Ajuta-ne Doamne sa nastem prunci sanatosi !


Si eu, ti-am raspuns tot acolo

13+cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

corry si baby
pupici

vreau sa va vad si eu cu burtica
la cat v am tinut pumnii vreau si eu sa va vad

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

corrry, este f simplu, te duci pe albumul pe care l-ai facut si dai add poze. si le urci asa. e f simplu.:)


_

Babyblue va pupa pe toti!!
14+ cu
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

corry si baby
pupici

vreau sa va vad si eu cu burtica
la cat v am tinut pumnii vreau si eu sa va vad

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)


:))) mirelush, ai dreptate! la cat te am innebunit de cap, cu telefoane, plansete si fobii, meriti akm sa vezi ceva burtici. pai corry are o burtica f frumoasa, iar eu o voi poza pe a mea diseara si o sui pe net.:)

_

Babyblue va pupa pe toti!!
14+ cu
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babyblue

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

corry si baby
pupici

vreau sa va vad si eu cu burtica
la cat v am tinut pumnii vreau si eu sa va vad

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)


:))) mirelush, ai dreptate! la cat te am innebunit de cap, cu telefoane, plansete si fobii, meriti akm sa vezi ceva burtici. pai corry are o burtica f frumoasa, iar eu o voi poza pe a mea diseara si o sui pe net.:)

_

Babyblue va pupa pe toti!!
14+ cu
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.







Mirela, ti-am trimis PM, se poate...
Babyblue, astept sa te vad!!!

13+cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireth spune:

Gata, am trimis si eu un mail, cu o pauza de rigoare ca sa ma duc sa tot continutul stomacului... ufff, inca nu mi-a trecut!
Asa, dupa cum vedeti, nu sunt foarte foarte recente, ca v-am spus, aici la birou altele n-am. Ma mandresc foarte tare cu sotul meu, dupa cum se observa motiv pentru care am pus si pozele lui. Deh, viitorul tatic!
Si pisicile mele, acum oropiste la mama acasa... taaare mi-e dor de ele...
Si ca sa evit eventuale intrebari: sunt roscata, am fost vopsita bruneta cam 5 ani... acum m-am intors la roscatul de la mama natura, spre incantarea sotului care imi poate zice in voie Morcoveata
Cam astia suntem noi.. va pup!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gheveronica spune:

pe mine m-a costat 1800ron amniocenteza...500lei interventia+1300(analizele) testul fish si cariotipul..
unele fete fac doar testul fish care spune doar 3trisomii...cariotipul analizeaza toti cromozomi...spune daca are in plus cromozomi,lipsa cromozomi,sau deletii pe vreun cromozom...in functie de rezultat sa pot spune de anumite malformatii sau de sindrom...

(mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 7sapt 3IA nereusite.)fiv1 2010 promed system reusit
sapt 20+ cu
multumesc doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

cory - esti o draguta si ai burtica tare frumoasa

gheveronica - eu am intrebat daca in bani astia intra si testul fish si a zis ca nu , ala costa separat daca vreu sa il fac, in bani astia intra doar cariotipul

am trimis si eu un mail pe contul comun unde am pus un link cu albumele noastre de pe picasa sunt mai vechi ce e drept dar promit sa fac si ceva mai noi :)

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireth spune:

m-am prins si eu in sfarsit ca ramyy vine de la ramona...
off, coboara-n jos neuron gravid, si intra odata in cap...

ramyy, feliciari, imi place de voi v-ati plimbat ceva, nu gluma

15+

Mergi la inceput