Puiuti de Sept-Oct 2011 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Oana foarte frumosi amandoi. Uliasi o familie f. frumoasa. Asteptam si celelalte fete cu poze. Macar asa sa facem cunostinta.

11+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui elly_b

n-am vrut sa te indispun

ca sa schimbam subiectul .... voi vedeti ca pe ambele margini sunt reclame. de fiecare data cand scriu un msg imi apare chiar langa fereastra foto de la "gogosi umplute" din stanga ......
de cateva zile tot si arata si bine rau

mami de Annelies (30.06.2005) si 7+


o fi un semn ca urmeaza gogosi..

11 .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Oana foarte frumosi amandoi. Uliasi o familie f. frumoasa. Asteptam si celelalte fete cu poze. Macar asa sa facem cunostinta.

11+ si mami de Razvan 7 anisori

Multumim!

Oana 8+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

camadypt parola

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_scu spune:

Mama fetelor da voi aveti limbarnita nu gluma.
Eu sunt putin ingrijorata pentru ca ma doare aprope tot timpul burta nu foarte tare dar ma doare.
Daca ma va durea si astazi tot asa cred ca deseara trag o fuga pana la spital.Sincer imi este foarte teama si dupa cum poate ati observat nici nu scriu atat pentru ca nu vreau sa-mi fac foarte mari iluzii.
Poate ca totusi trebuia sa las sa treaca mai mult timp dupa pierderea sarcinii.Imi cer scuze daca va deranjez dar astazi sunt cu moralul la pamant.
Pentru fetele cu febra eu folosesc batiste umezite in apa cu otet infasurate in jurul gleznelor si a incheieturilor de la maini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_scu spune:

vreau si eu parola daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

gata fetele...am pus si eu trei poze cu mine si sotul...singurele pe care le am in calculator pt k sunt la servici..sper sa puna toate fetele asa ne vom cunoaste si noi cat de cat

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui annare

gata fetele...am pus si eu trei poze cu mine si sotul...singurele pe care le am in calculator pt k sunt la servici..sper sa puna toate fetele asa ne vom cunoaste si noi cat de cat

7+



Ce culoare neobisnuita are sotul tau la ochi. Niste frumosi amandoi.

11+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

camadymerci .....mrereu i spun sotului meu ca are ochi de pisica...dar nu ma crede....sa vedem bebele ce ochi o sa aiba

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

hop si eu pentru parola de la picasa... mi-o poate trimite si mie cineva? multumesc.

sau e mai simplu sa dam link fiecare la contul propriu de picasa?
al meu e: https://picasaweb.google.com/loredana.rotariu

Mergi la inceput