Praline belgiene 50

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadyG spune:

Acum ma ingrijoreaza marie,de ieri s-a plans de dureri de burtica si mi-a tot cerut sa-i incalzesc saculetul cu samburi de cirese,asta-seara a vomat intr-una,cred ca de la 6 si ceva de vreo 10 ori deja,acum a adormit,dar tot la vreun sfert de ora plange si cere apa;mirik,ii dau cu lingura,asa cum ai zis;am gasit Motilium supozitor si i-am bagat,sper ca va fi mai bine;maine am rdv la Bxl;nu interviu,rdv pt lentile;cred ca o iau cu mine;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyG spune:

Ninuc,sper ca Reina e mai bine,iubita mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Ror felicitari din suflet! Stiu cat ti-ai dorit-o pe Jasmin si prin cate ai trecut pana ai reusit sa iti tii visul in bratze!Esti o invingatoare ai luptat si ai catigat!Felicitari inca o data si sa va traiasca comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Ingrid, felicitari si voua, bebe Lukas s-a grabit putin sa vina pe lume dar este un luptator iar faptul ca mama, tata si fratiorul sunt langa el ii vor da putere iar zilele astea dificile vor trece si va veti putea bucura toti 4 de o viatza frumoasa si fericita impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

Robertina felicitari din suflet pentru comoara mult asteptata!!!
Da chiar ma gandeam la ce zicea Miri, tre sa fie minunat sa o tii pe Jasmine in brate, prin cate ai trecut sa o poti avea.. Recuperare cat mai rapida, si sper sa va pot vedea cand te vei simti in stare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

Bine ai venit pe lume Lucas!
Ingrid ma gandesc des la voi si sper din inima ca Lucas sa fie puternic, si sa aiba toate sansele sa se dezvolte normal! Nici nu-mi pot imagina ce e in sufletul tau de mamica! Curaj si nu inceta sa speri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Robertina, un din inima FELICITARI pentru micuta JASMINE!!! Ma bucur tare mult pt tine cand stiu cat de mult ti-ai dorit-o si cate sacrificii ai facut. Acum cred ca ai uitat de toate si insfarsit iti ti minunea in brate. Sa va traiasca, sa fie fericita si sa aiba mult noroc in viata.
Te imbratisez cu mult drag.
Ingrid, ma gandesc ades la tine si mereu imi spun ca miracole exista iar tu trebuie sa crezi asta din adancul inimii. Va doresc numai bine, Lucas sa castige lupta cu viata si sa creasca mare, sanatos si voinic alaturi de familia lui. Tin in continuare pumnii.
Madi, multa sanatate frumoasei Marie, imi pare tare rau ca e bolnavioara si sper sa nu fie ceva grav. Va pup apasat.
Ninush, cum se mai simte Reina, e mai bine? Ii doresc insanatosire grabnica si sa revina iarasi la vechile ei ghidushii. Pup motzata frumoasa.
Pup si pralinele toate si va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

fetelor, maine e o zi hotaratoare pt mine.
va pup si sper sa ma intorc cu vesti bune:)
i need them:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Mirik, muuulta bafta !!! Sunt sigura ca poti si va fi bine.
Saptamana viitoare cafea la mine sau la tine, vorbim.
Pup xxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Miricuta sper sa fie totul bine,iti tin pumniii

Mergi la inceput