Sezatoarea canadiana (209) Bine ai venit, Kevin!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Bine ai venit bebe Kevin, sa fii sanatos si sa ai parte de o viata minunata..Doloress, sa ai o refacere usoara, mult laptic pentru bebe si rabdare

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Bun venit pe lume bebe Kevin!
Doloress, tie un pupic pe ambii obraji, felicitari pentru minunea ta!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

mamana phiu, ca m-au trecut sudorile de emotii! Felicitari si sa fie intr-un ceas bun!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

bine ai venit pe lume bebe Kevin! felicitari doloress!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Felicitari Andreea pentru bebe Kevin!!! Sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii!!

Mamaana felicitari pentru oferta!!! Sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andy08 spune:

Bine ai venit, bebe Kevin, sa cresti mare si sanatos! Doloress, refacere rapida si mult laptic pt. pui!

Mamaana, felicitari pt. job!

Andy, mami de Andrei si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Bun venit pe lume, Kevin! Sa fii sanatos, sa o viata frumoasa, sa fii iubit si sa ai relatii minunate cu fratiorul si parintii tai!

Doloress, refacere usoara, mult laptic si putere sa-i cresti pe amindoi! Eu cred ca ti-ai gasit nasu' cu bebelusul asta! Asteptam, bineinteles, poze si povestea nasterii.

Mamaana, felicitari!!! Ma gindeam ca eu nu prea are cum sa fie cu ochi, dar am zis ca cine stie... poate totusi. Dar nu tu aveai servici? Sau ai fost anuntata ca se termina... poate ai scris si eu nu am retinut.

Donia, nu, nu l-am vazut. In fiecare simbata ma trimite Octav, nu-i vine sa creada ca inca nu am fugit sa-l vad. Dar eu l-am luat ca pe o recompensa dupa perioada asta incarcata pe care o traiesc si cum nu s-a terminat inca, nu m-am dus pentru ca nu as putea sa-l savurez in liniste, fara stresul ca pierd timpul. Cit despre Oscar, eu nu am o parere prea buna despre acordarea lor, gusturile nu se discuta, al nostru cu atit mai putin, nu?

Altii se lauda cu cecuri, eu cu benevolate... Am si eu o veste buna, care a venit intr-un mod neasteptat. Nu stiu daca va mai aduceti aminte ca acum un an si ceva am facut eu un proiect la un curs despre miscarile sociale (la care am fost si martor al Revolutiei romane) si dupa ce s-a terminat cursul, profesoara m-a intrebat daca vreau sa publice ideea proiectului intr-o revista de-a lor...

Era vorba despre un proiect de cumparaturi colective ale produselor de baza, la un pret mult mai mic decit cel de pe piata, obtinut prin sensibilizarea celor din bransa (a marilor supermarketuri, patroni de magazine alimentare, producatori particulari etc.) pentru situatia copiilor din familiile sarace si a acestora, in general, chiar daca nu au copii... Ei bine, acum am fost anuntata ca sint citeva organisme comunitare de pe Plateau (curios, nu? eu credeam ca acela este un cartier instarit) interesate de idee, asa ca de astazi am inceput sa-l punem in practica... este o incercare, nu stiu daca va merge, dar ma simt tare bine.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Trebuie sa va pun si voua, le-a pus cineva la subiectul Tudorei, sint pe jos de ris. Cu atit mai mult cu cit la noi in casa asta e situatia! Abia astept sa vina Octav si sa i le arat (sint 4 parti):



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

DOLOREEES! Felicitari pt. bb-lus!


BB Kevin...sanatos si mancacios sa fii! Bine ai venit la Sevatoare! tare asteptat ai fost!

Mamaana..felicitari!

Nelia...Chapeau! Eu sunt incantat sa cunosc astfel de oameni. Daca ai timp si chef, eu zic sa te implici. Rezotajul, stii tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Eu citisem un mesaj pus de Delia79 pe prima pagina despre nasterea lui Doloress. A disparut? Sau am citit eu aiurea?!?

Mergi la inceput