Fulgusorii de nov.dec2009 asteapta primavara{3}

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Hello!
Am vazut si eu acum ca ati modificat listuta si am ramas uimita ca inca ma aflu printe voi pentru ca eu nu reusesc sa scriu asa de des.Degeaba imi propun in fiecare zi sa intru pentru ca nu am timp de nimic.In rest eu nu vreau sa-mi dau cu parera privind listuta fiindca sunt codasa codaselor la intrat pe forum.Si chair daca nu mai eram im lista nu ma suparam deloc,oricum scriam cand aveam timp.Nu trebuie sa fiu neaparat pe prima pagina.
Valentine'sDay nu sarbatorim nici noi.Nu am nevoie sa-mi zica cineva cand sa sarbatoresc iubirea.
La tv sta si sofia,dar in treacat asa sa butoneze la el.Stiu ca nu e ok,dar n-am ce-i face.Si asa sunt satula da bataile dintre ea si frati-su.
N-am citit nimic din urma,sper ca toata lumea e bine.pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

Buna fetelor

Nu scrie omul 2-3 zile si voi asterneti pagini intregi.
Am citit de imi licare ochii acum. Sa vad ce imi mai amintesc.
MyLady... fumoasa pagina noua. Sunt de acord cu deciziie voatre caci eu sunt venita f f tarziu. Oricum casuta noastra e tare draguta acuma.
Getik hai ca mai e putin si pleaca Am comandat de la simoshop numai ca am uitat de ceva si am dat mail daca pot face completare la comanda. vad ca nu m-au raspuns. Oricum multumesc mult si scuze ca in wee n-am reusit sa vb prea mult pe mess dar era sotul gramada sa descarce nu stiu ce program de pe net.
Despre olita, eu am citit ca e ine sa stea maxim 10 minute sa nu se intample nu stiu ce la fundulet acolo. Adela face de fiecare data caca dupa masa de pranz la olita. Olita i-o dau doar cand e vorba sa faca la ea, altfel nu are acces la ea ca sa nu o ia ca pe o jucarie, asa am auzit ca-i bine.
LauraB sa dea DD ca cercetarile sa dea roade si asa cum evolueaza lucrurile cu celulele stem, sa se gaseasc o solutie cat mai repede

Despre ziua asta, ce sa zic, sotul e contra Valentines, Haloween si alte minuni, dar i-am zis ca diseara, desi iese de la serviciu la 20.00 sa nu cumva sa vina fara acadea in forma de inima. Chiar daca nu imi ia nu ma supar, dar cine stie. Noi ieri am tras o intalnire cu nasii si o partida de joaca cu picii, numai ca inainte sa mergem la ei, cat a dormit picea, ne-am facut de cap in toiul zile ca niste adolscenti, cu sau ma rog ca nu era tocmai in pat Asa ca la noi mai repede fara motiv, deat cu.

V-am povestit de Adela ca isi trage de bluzita la gat sa si-o largeasca sa imi arate unde are taticile cand o intreb unde sunt. E asa mortala cand face tz tz tz si trage de tricou.

Camy si mie imi plac muuuult florile, dar al meu mai rar cu flori, pt ca la tara avem o plantatie de trandfiri din aceia care sunt la vanzare la noi. Plantatia au facut-o socrii acum multi ani in ideea unei afaceri, iar acum doar supravietuieste ca un hobby. Asa ca sotul meu imi zice mereu ca atunci cand incep sa infloreasca ai nostrii mereu imi aduce cei mai frumosi trandafiri. Adevarul e ca toata vara pana toamna tarziu imi aduce in fiecare weekend de acolo cate 25 de trandafiri de toate culorile si na.... Dar cateodata tare imi doresc sa mai dea si bani pe unele

la fete si la . Stiu ca am uitat deja din ce s-a mai scris, dar muuult ma mai citit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Da, Camy astazi, noata 10 pt activitate .Si eu am primit flori astazi plus ghiocei .Sotul imi cumpara flori des, fara nici o ocazie anume, tot timpul imi cumpara trandafiri rosii sau buchete imense de trendafiri, pana cand am ajuns la suprasaturatie , ma saturasem de trandafiri dar nu stiam cum sa-i spun ca sa nu-l supar...pana la urma i-am spus ca nu mai vreau trandafiri , a fost cam nasol si saracul de atunci era asa derutat cand imi lua flori venea cu frica acasa si astepta reactia mea, imi place sau nu...prima data a dat-o in bara, dar nu i-am spus, astazi mi-a luat frezii si ghiocei, am fost asa bucuroasa .Prefer un buchetel cu ghiocei decat unul cu trandafiri .
Si eu sunt de parere ca prostiile astea care sunt de vanzare, de Valentine day , parca uratesc sarbatoarea.A noastra intradevar sunt traditii...dar imi place sa-mi dea un pic de atentie, ceva simbolic,un mic cadou,( sau nu, nu tin neaparat ) un buchetel de flori
...

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

unde sunteti toate???

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

camy:


harnici la de 14 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

atunci fug repede si eu...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

O seara super, tuturor

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna dimineata

am venit cu muuuuuuuuuuuulta ..sigur aveti nevoie!!

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la
camy buna cafeaua.

eu ama vut cateva zile pline de munca deabia aseara m-am mai linistit putin. o sa revin eu.

alina este ff bine comanda la simoshop, si ary nu are o ora fixa la care face cacuta, adica face dimineata, face seara sau se trezeste facuta deci eu nu stiu niciodata cand o trece, si cand o prind si o pun repede pe oala atunci nu mai face nimik dar stie cand face caca spune ii si se screme este delicioasa.

fug sa o pun pe olita

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput