Fulgusorii de nov.dec2009 asteapta primavara{3}

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

in Ro..e clar...dupa cezariana..CEZARIANA
eu nu imi dau cu parerea ca sincer..nu cred ca mai pup inca un copil....cine stie...mai tz..peste muuuuuuuuuuuuuuuulti ani, desi zisesem ca fac anul asta ..ce suciti suntem..



Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Getik..da' cand pleaca scorpia???????..ce deja m-am saturt eu de ea

si Lady unde o fii?????? s-o fii suparat pe noi?????

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

camy sambata scap de ea sper ca pentru un an

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

hai ca mai e putin...AMR 4 zile

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

ma gandesc ca Fla sigur are ceva la burtica...se trezeste mereu si maraie..plange...ceva nu e tocmai ok...
I-am facut putin ceiulet...il tin langa pat..


La voi se mai trezesc copilasii noaptea?????
Fl nu mai are nici o trezire de f mult timp ...e adevarat ca dimineata la 6:00 e in picioare..dar e super ok acum...

..sper sa nu-l fi deocheat si sa inceapa de cum sa se trezesca..ca il vad in stare

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Adriana in timpul sarcinii cica nu e problema de asa ceva... m-am gandit si eu la asta, mai ales ca la mine e perioada destul de mica intre nasteri. Sora mea a nascut gemeni dupa cezariana la interval de aproape 7 ani. Si ea a avut si un episod de contractii ff urate pe la saptamana 26, 28 si chiar a stat internata in spital pe motivul asta... si tot a dus sarcina la 38 de saptamani. Problema e in timpul travaliului.

Getik mama da` stiu ca ti-a mancat zilele femeia asta! Sper sa-i dea Dumnezeu intelepciune sa te mai lase in pace ca doar n-ai gresit cu nimic

Camy Nu se stie niciodata. Niciodata nu spune niciodata... Nu stii ce surprize (frumoase) ti se rezerva in viata. Trebuie sa s[peram si sa ne gandim la bine si muuult frumos... eu aplic de ceva timp chestia asta si sa stii ca da roade

pishko +35
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Camy dar voi cu dintii cum stati? ca poate e de la vreo noua eruptie dentara.

pishko +35
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

camy chiar cati dinti are flavius ? ary de la 7 luni doarmea de la 9 seara la 9 dimineata, acu doarme de la 22,30 pna fix la 8,30 maxim 8,45 niciodata mai tarziu, la noi se trezeste la 6 cand pleaca cez la munca ca face galagie , dar in rest nu se trezeste deloc, acum ii cresc si cele 2 maselute de sus si maraie noaptea in somn eu daca margelesc pana pe la 1-2 dimi o aud si vad ce face deoarece doarme in camera cu noi,
ca mi-am adus aminte suntem ff dotate la capitolu dinti 8 dintii si 4 masele. sper canini sa iasa mai tarziuuuu ca este jale la aia

pisko sti cu ce am gresit ca nu m-am lasat calcata in picioare de ea, ca nu i-am dat bani mmei muncitii de mine, si ca cez tine cu mine si nu cu ea,i-am dat peste nas decate ori am avut ocazia ca eu nu muncesc pentru ea si amantu ei, si nu ia convenit acest lucru, credea ca sunt proasta si ma joaca cum vrea, stiu ca am gura mare si sloboda la cuvinte urate cateodata dar te aduce in stare.

gata acu fug la culcare ca am mesterit niste potcoave din margelute de nisip negre si vad dublu

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata hai la o tare , neagra, aromata si cu frisca

revin mai incolo

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Noi am primit raspuns de la Clinica San Donato din Milano pentru montarea stentului lui Rares prin cateterism.
Acum asteptam punctul de vedere si acceptul de la Mures pentru obtinerea formularului E112.

Magda, mami de Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput