**Buburuze de 2009 in actiune(6)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Ema intru maine, incerc de dimineata la cafea ca apoi iar is bagata la treburi ... las ca nu uitam eu si intram sa-ti dau adresa..totusi pana in Anvers stiti sa ajungeti


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 33+ o printesuca mai mica

AMR: 7 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Buna seara,eu nu am nici o sansa sa recuperez,ultima oara cand facusem rost de timp mi-a luat sotul locul.

Am vazut pe ALYNTA,SORI,VA PUP,BINE ATI VENIT!!

MADY,am vazut ca ati fost la petrecere dar nu stiu a cui a fost ziua,oricum LA multi ani cu multa sanatate.

Sa vad de maine ce noroc am cu timpul...nici cu nervii nu stau bine,si la mine nu functioneaza daca spun si altora..astept sa treaca.

Va pup pe toate!

(LALI,ma bucur ca au mai trecut greturile,LAVI,tine-o tot asa cu sotul,am citit faza cu anuntatul ca tb sa vina sa mearga la bunica,sper ca e totul bine)



PS -copiii sunt bine,azi a spus Andra prima minciunica,a varsat iaurtul in bucatarie,si a venit taica-su sa intrebe cine a varsat si pe cine sa certe,si ea a raspuns:"ADU"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

salutare
am venit dar fara recuperat ca de m-ia dat cez planurile pete cap, a ajuns acasa la 14,30 cu o falca-n cer si cu una in pamant, ca a ramas cu masina infipt, si era f dezamagit asa ca atrebuit sa il ajut sa ii ridic moralu,am papat si mi si ma sunat o prietena cu care nu am mai vb de 1 luna si am vb o ora asa ca sa dus timpu meu.
piky sa inteleg ca o sa te vezii cu ema din nou, de data asta sa ai aparatul foto cu bateria incarcata sa faci poze la buburuze, si eu credeam ca am luat-o razna ca ma gandesc la nepotii de la ary dar vad ca este perfect normal. sa sti ca si la ary a inceput sa mearga pedeaps cu pusu in patut, plange 1 inut si dupa o ia biata bubu si aruncu cu ea de colo-colo apoi o iubeste si mai nou ajunge cu manutele si isi singura jucarii din cos si le pune in patut si isi face de lucru

cris maine te sun sa imi dai si mmie reteta de pandispan ca vreau sa fac o tava, as manca ceva bun de casa, e si eu am avut o perioada pana a aparut ary cand o caram pe paty cu mine peste tot ca de era pe post de copchil. si cred ca ma bate gandu la pisica dar am 5 caini in curte cum or sa se inteleaga.
ar fi bine sa ii spui lu ionut despre planurile tale ca dupa sa nu apara probleme avand in vedere ca este si firma la mijloc

lali lali vad ca nu sunt singura muscata pe mine a muscat ary de deget credea ca este punct de sprijin de ma invinetit, of sper doar 2 sat sa mai ai cu greturi si ameteli

mady vrem poze , cu freza cum mai stai??

fetelor gata mi se inchid ochii de somn mi-am obosit ochii cu argelute, ca i-am facut martisorele lu lavi,
lavi sunt gata maine sper sa apuc sa le abalez pe toate





ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

NEATZAAAAAAA


Na ca-s prima.Eva a dormit astanoapte ,mai bine oleaca,i-am dat pana la urma niste nurofen,dar foarte putin...saraca a plans ieri toata dupa-amiaza.Si eu de mila ei.
Nu mai puteam.
Acu` e mai bine dar probabil durerile sunt de cand cresc in gingie...ca nu a spart nica decat un colt mic mic la o masea.


Va pup mai vin io.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaaaaa

haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

oficial,la mine acasa e ca la nebuni:potaia ne da trezirea vad in fiacre diminetaa la 7 cel tarziu,asta mica terorista,cum se trezeste face numai nebunii cot la cot cu dogioacasa ca la ora 9 dimineata cel tarziu,deja sunt satula si obosita..of course ca psihic..

picky vezi tu?la unii intervine comoditatea,sau frica de ceva nou...si orice ai face?nu poti sa schimbi nimica.. .Ute ca la pe cele de la cuninie nu le mai am,ca ni le-a oprit popa la biserica,asta dupa ce au costat o gramada de bani atunci pe vremea aia,iar miru nu are creioane ca sa mor daca mai vreau vreun perete pictat..nuuuuu,e suficient pentru ea tablita e de scris.PAna la urma i-am infipt lumarea lu' fi-sa de 1 anisor si l-a pus sa suflesi i-am explicat ce unul acela e inceputul anilor de batranete
elena moama e mortala andra
getik dar ce a apatit?cum a ramas cu masna infipt?.Trebuie sa iei un pui de pisic,care sa se inteleaga bine cu cateii
calipso multam de cafea,de tras dintisorii mai aveti destul din pacate

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna dimi!!! vreau si eu cafeaaa...

ieri am aplicat faza cu "ma doare capul" si m-am retras "suferinda" la patutul meu. din pacate bausem cola si n-am putut sa dorm pana pe la 1 noaptea .

picky, eu m-am cam sictirit de faza cu umanitarele. acolo e un fel de monopol, cine spune prezent frumos e acceptat, daca ridici un pic nasul nimeresti direct in pumn . asa ca m-am retras, n-am reusit sa ma dezlipesc de tot, dar sunt spre vindecare . pacat de copiii aceia care au mare nevoie de ajutor. in fine...

getik, am doar poze de la mac d. acasa am facut vreo 2 ca pana ne-am dezmeticit noi trecuse eventul. aaa... si oricum am pendulat intre ziua lui alex si strada, ca venisera cei de la apanova sa scurme la tzeava sparta. normal ca trebuia sa fiu si acolo, nu?

elena, a fost ziua lui alex. sarbatorit 3 zile ca-n povesti. a carat 3 zile la scoala bomboane ca cica nu era si doamna de engleza si cea de sport in ziua cu pricina. musai trebuia sa le dea si astora bomboane . adica musai sa stie ca a fost ziua lui , ca nu e el asa darnic. fata ta e bestiala , dar nu cumva a invatat de la radu sa mai spuna cate o gogoasa?

cris, tare faza cu batranetea . ma mir ca nu s-a pleostit. trebuia sa spui ca numeri anii de fericire .

calipso, pai de ce sa nu-i dai nurofen? nu-i si pt. dureri de dintisori? cand nu se mai poate altfel? buburuza mica sa treaca durerea. am bagat si eu degetul, fara sa vreau, in gura lui mihaita si am constatat ca mai are o masea, iesita incognito .

revin mai incolo...miroase ceva urat si nu e de la mine.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Picky, tot in Suceava ne-am mutat, chiar in acelasi cartier. Inainte stateam in chirie, acum am reusit sa facem un credit si am cumparat un apartament cu 2 camere, la mansarda. De fapt, impropriu spus mansarda, e etajul 5 (in Suceava s-au facut multe astfel de constructii, pe blocurile vechi). Suntem multumiti ca Cezara are camera ei, are loc de joaca, conditiile sunt mai bune clar. Plus ca e a noastra.

Cris, mie mi-a intrat indemnizatia mai mare cu 29 de lei decat luna trecuta. Care o fi explicatia nu stiu ... ca atunci cand au luat, au luat 140 de lei.
Mult succes in planul cu plecarea ....

Maine plecam la Galati, ii ducem pe ai mei ca acum is la noi. Asa ca ma duc sa bucataresc ceva pentru drum.

O zi senina!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Am venit doar la !
Am niste situatii de facut dar revin!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

serialbastre, nu se dau inapoi cei 15 %. nu stiu sa-ti explic exact, dar din cate am inteles era o mica diferenta de la aplicarea procentului de 15 %, care ni-i baga de la 1 ianuarie. dupa cum ai observat e mica, dar cica ne dau, nu?

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Mady nici eu nu pricp ce e cu monopolurile alea,sunt fericita ca am izbutit sa le dau pe toate cuiva care se va bucura de ele,mai ales ca sunt aproape noi.Da,sunt enorm de multi copii care au nevoie de ajutor,dar ajungem greu la ei,insa sunt si persoane care au preferinte....na si eu am nevoie de carutz nou mai mare si solid,mi-l da cineva?
Nu,imi iau singura chiar daca tre` sa fac economii la sange.

In fine am un gust amar..
Eva e mai bine,acu` desira hartia igienica prin casa...asta e..... bine ca nu mai plange ca ieri.
Si aparatul si-a revenit miraculos.....uite-asa.
Picky cum te mai simti?
Cris daca ai un pic de noroc si esti geolog,astia se cauta ca sunt foarte rari si castiga bine si in tara.Un vecin de-al meu e la o firma de autostrazi,UMB si castiga cel putin 40 milioane pe luna.

va pup mai vin eu


Mergi la inceput