Pufi 2010 (218 ) -LMA Sara! LMA Bogdan!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui lucia2000

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Cui a aranjat frumos capitolele in titlu ca eu m-am uitat lung dar nu m-am priceput.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Ajut-o pe Eva
http://www.mariaeva.ro/





cu placere
eu am rezolvat

mai erau si link-uri catre capitolele trecute la ultima pagina si nu la prima.
Am remediat si asta






Eu sunt vinovata....m-am gandit mereu ca cine are timp de forumit, gaseste o secunda in plus sa selecteze acolo pagina 1.

PS: Cred ca te-ai uitat doar in ultimele 17 capitole si ca n-ai avut rabdarea necesara sa sapi in cele 200 de mai sus, sunt multe neremediate, stiu eu din sursa sigura

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



Am modificat numai la capitolul acesta.
la celelalte apare asa cum era.
Iar la acesta am modificat doar link-urile pentru capitolele de la 201-217

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Cu scuzele de rigoare ...dar ieri pupaza nu m-a lasat neam sa scriu un mesaj ...

LA MULTI ANI, ROX_Y !!!!

sa fii sanatosa, fericita si iubita!!! sa ai parte de cele mai minunate clipe alaturi de minunea ta, diana!!!

Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

LA MULTI ANI ARYA MIRUNA !!!

LA MULTI ANI NICOLETA !!!

sa cresteti mari, sanatoase si voioase!!!

Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Grele subiecte ati mai dezbatut...mi-as da si eu cu parerea dar tocmai s-a trezit pupaza...pup...sper sa mai reusesc sa intru

Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

bobitza si-a dat drumul la mers! nu se mai teme..face 5-6 pasi singura si din proprie initiativa! uraaaaaaaaaaaa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

bobitza si-a dat drumul la mers! nu se mai teme..face 5-6 pasi singura si din proprie initiativa! uraaaaaaaaaaaa!!!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_



Hai Bobitza

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

bobitza si-a dat drumul la mers! nu se mai teme..face 5-6 pasi singura si din proprie initiativa! uraaaaaaaaaaaa!!!




Go Bobita, Go!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

bobitza si-a dat drumul la mers! nu se mai teme..face 5-6 pasi singura si din proprie initiativa! uraaaaaaaaaaaa!!!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_



Felicitari, bobita!!! Go go go ....lumea intreaga te asteapta cu muuulte minunatii !

Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

bobitza si-a dat drumul la mers! nu se mai teme..face 5-6 pasi singura si din proprie initiativa! uraaaaaaaaaaaa!!!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_



bravo Bobitza!!!

de unde i-ai luat hainutza albastra? e superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Vazut poze frumoase cu Arthur si frumoasa lui familie ... ce siecsi esti mamico in rochita multa la ziua printului tau!!!

Hmmmm...am admirat si masina lui Jiji...Isabela a zis ca e fata cuminte si nu il fura pe jijel pan' la 39 ...dar macar masina sa i-o imprumute o data sa faca si ea o tura ....un cuceritor Luca ......Dece eu zic sa nu-ti faci ganduri negre legat de ce a spus tatal tau ...asa cum a spus si Simpli ...probabil o spun in ideea de nu face ca ei..dar n-au ei de unde stii cum te porti tu cu jiji cand esti doar tu cu el ...cate cantecele ii canti ...cate povesti ii spui ...eu zic ca esti o mamica jos palaria ...

Lucia ...imi pare rau de ce ai scris tu acolo ...intr-adevar sunt si astfel de "parinti" ...offf...si eu si sora mea am fost crescute cu cheia de gat si prin vacante pe la bunici ...dar acel "quality time" a existat din plin ...iar mama nu a ezitat niciodata sa ne arate cat de mult ne iubeste...putinul timp pe care il aveau liber il petreceau cu noi clar ...excursii ...concedii ...nunti ...petreceri ...au fost genul de parinti care au mers cu plozii dupa ei pe peste tot....k si MP ...o copilarie minunata ...ar trebui sa fiu mai recunoscatoare si sa le spun mai des cat ii iubesc nu doar sa ma dau rotunda pe aici ...dar eu sunt genul care spune mai greu "te iubesc" ...offf...
...si ...Lucia...sunt sigura ca nu exista "prea multa dragoste" ...poate prea multe jucarii...prea multe dulciuri...dar prea multa dragoste o sa-i prinda tocmai bine lu' Teo



Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput