Bibi s-a dus la ingeri. :( Condoleante familiei!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

aticia, ce ochi incredibil de frumosi are Bibi!
Nu-ti pierde speranta draga mea! Multa sanatate micului tau pui si speram sa ii putem oferi un mic ajutor.



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

off,cat de nedrept...
doamne ce ochisori,te patrund si ajung la sufletul tau...ma rog,sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si sa fie bine pt el!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna dimineata!
Am aflat de bibi ieri, cu totul intimplator , tatal lui si sotul meu sunt prieteni vechi . Chiar imi spunea sotul meu ca avorbit cu Bogdan acum 3-4 zile si nu i-a spus nimic. De fapt, ce poti sa spui?
Ieri am cautat pe tot netul informatii sau un blog despre bibi, aseara am ajuns tarziu acasa si nu am avut timp sa intreb fetele de la topicul unde scriu cum sa facem sa-l ajutam. Si raspunsul a venit in dimineata aceasta, am vazut linkul catre blogul lui bibi pe pagina de facebook a unei prietene, iar apoi am intrat aici sa vad daca exista deja cazul la umanitare, daca nu, sa il propun. Am avut placuta surpriza sa-l gasesc aici. Multumim angeliquedes ca l-ai postat.
Loredana, nu ne cunoastem, il stiu doar pe Bogdan, dar sunt cu tot sufletul alaturi de voi.Si sunt convinsa ca impreuna cu toti oamenii cu suflet mare o sa reusim!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Haideti sa-l ajutam http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Lori, imi pare incredibil de rau pt vestile proaste. Asta inseana ca trebuie sa ne mobilizam si mai mult

Happymummy, ce mica este lumea... chiar nu am cuvinte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristina, puneti pe prima pagina de cati bani este nevoie acum pentru operatie, ca sa fie vizibil pentru toata lumea.
succes!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

Vreau sa multumesc tuturor mamicilor pentru incurajari si sfaturi.
Ma documentez acum cu ce presupune sa iti deschizi cont de paypal/ voi traduce blogul si in engleza si voi face toate demersurile pentru ca Bibi si cazul nostru sa fie mediatizat.
De asemenea, vom scrie in header suma de care avem nevoie (140.000 euro) si periodic vom actualiza cu sumele stranse.
http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Am actualizat prima pagina cu suma necesara

Lori, si eu voiam sa iti propun sa deschizi un cont paypal. Sa ne tii la curent cu tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

dimineata am trimis e-mail la redactorul "paginei de suflet" de la Jurnalul national.Da-ti pm cu nr de tel al mamei lui Bibi va rog.




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:


Avem paypal: bfilip_2000@yahoo.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Bibi,scump si drag,m-ai cucerit iremediabil!
Ochisorii tai frumosi imi spun ca esti un luptator!
Sant aici,alaturi de voi si voi face orice pot ca multi oameni cu suflet sa citeasca povestea ta!



Mergi la inceput