Donatii umanitare

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

multumesc frumos, Mikaeela.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

fetele am o cutie de NO-SPA 40mg/2ml , fiole care expira in 1012 luna 8 , as vrea sa o donez cuiva care are nevoie , eu am terminat cu tratamentele si nu vreau sa o arunc, cine este interesat sa imi lase un mes, precizez ca cutia a fost tinuta in dulap nu in frigider , la loc ferit de lunina si calduda
lipseste o singura fiola din cutie
in bucuresti ma pot intalni personal cu doritorul

acum mi-am dat seama ca am posta gresit, va rog sa mutati la donatii medicamente
----------------------------------------------------------------------

Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008
.............................................


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

--------------------------------------
hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Buna, am un carut de donat , este model sport cu tavita si merge pana la 2,5 ani.Anamaria a stat pana la un an dupa care l-am folosit la cluj cand eram internata. Atata bine doar tavita e putin roasa de Anamaria(si-a ascutit dinti putin).Daca cineva doreste doar taxele postale trebuie platite, in rest sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaluiana

Buna, am un carut de donat , este model sport cu tavita si merge pana la 2,5 ani.Anamaria a stat pana la un an dupa care l-am folosit la cluj cand eram internata. Atata bine doar tavita e putin roasa de Anamaria(si-a ascutit dinti putin).Daca cineva doreste doar taxele postale trebuie platite, in rest sanatate!




Buna
eu am nevoie de un carut sport ptr fetita mea ,dar te-as ruga mult daca vrei sa-mi masori lungimea de jos pana unde sta copilul in sezut ,fetita mea are 1,05cm si as vrea sa stiu daca ar fi bun ptr ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Nu cred ca este bun, Anamaria are 90cm si atinge cu picioarele la roti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaluiana

Nu cred ca este bun, Anamaria are 90cm si atinge cu picioarele la roti.



Nu,nu este bun,credeam ca este mai inalt.Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

nimeni nu vrea carutul...i-l mai las 2 saptamani daca nu se arata nimeni il duc la centru de recuperare, acolo e casa familiara unde sunt primite mamele date afara de sotii lor....
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

Daca este sport si usor ne-ar interesa pe noi dar din pacate nu putem acum pt ca am vazut ca esti din alt oras si momentan nu ne putem permite sa platim transportul. daca ne poti ajuta si astepta pana luam alocatia asta fiind cam pe data de 25 as fi foarte recunoscatoare. multumesc si astept un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Buna, ce varsta are bebele tau, carutul l-am folosit cand era bebelina mea mai mica , acum ea avand 3 ani si 4 luni , ajunge cu picioarele la roti .Sper sa fie bun, o sa ma interesez cam cat costa si o sa incerc sa il pun la posta.Azi am drum la posta si o sa intreb, revin mai tarziu cu un mesaj sa i-ti spun.
Multa sanatate!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

mamaluiana buna! mai este valabil anuntul? am avea mare nevoie de un carutz sport,am primit unul dar e pentru bebelusi mici:( de tricicleta nici nu poate fi vb pt ca nu ne permitem baietelul meu are un anisor:)

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput