Donatii umanitare

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauraura spune:

Anca trebuia sa ma intrebi pe mine
MAine cosmetizez carutul si poimaine il dau pe curierat Nemo expres
multumim si aici acestei minunata firme de curierat care s-a oferit sa ne ajute
sper sa nu fie considerata reclama , daca e ceva sterg

Am rugamintea sa mi se confirme daca sambata poate fi gasit cineva la adresa , oricum daca e sun eu parintele maine cand imi voi recupera tel uitat la servici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szbeata spune:

In orice zi si la orice ora e acasa la noi cineva.
si eu as dori sa primesc un numar de telefon daca se poate.

Mersi mult si noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraura spune:

din pacate nu am reusit sa trimit nici azi carutul , lini voi trimite curierul iar marti cel tarziu miecuri va fi la dvs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraura spune:

aseara 02.03.2011 am trimis prin curier carutul , azi 03.03.2011 in jurul prinzului ar trebui sa ajunga
Sper sa fie ok totul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szbeata spune:

Buna ziua.
Azi a ajuns carutul si deseara o sa-l ducem la fetita pentru care a fost ceruta.
Am sa va sun deseara si vom vorbi.
Va multumim foarte frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraura spune:

din curiozitete ce au spus parintii despre carucior, este ok , ii ajuta?Astept si eu un raspuns daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szbeata spune:

Buna.
Parintii fetitei s-au bucurat foarte mult,dar din pacate fetita nu a fost acasa,e in grija bunicii,si nu am putut incerca pe loc carutul.
Am sa iau legatura inca azi cu familia si incerc sa fac si o poza cu fetita in carut.

Va multumesc foarte mult si din partea familiei.
Sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Donez carucior bebe si premergator.
Caruciorul e in stare f buna, dar nu incape in lift, e maricel. (Ar pridne bine celor care locuiesc la parter sau tb carat pana la et I cel mult II sau ideal pt cei care stau la curte).
Premergatorul isi face inca bine treaba (l-am avut la primul copil, al doilea n-a vrut muschiul lui :D )dar nu prea mai exista jucarioarele de pe masuta din fata. Insa ii puteti atasa cate ceva.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkei spune:

Am de donat un carucior marca Chicco, cu 3 roti, stare f. buna, culoare vernil cu gri, merge si pentru copii mai marisori (baietelul meu cel mic care are handicap locomotor l-a folosit pana pe la 6 ani cand i-am luat unul special). Are si accesorii pt. ploaie, saculet de bagat piciorusele...
Eu sunt din Bucuresti.
Pupici si sanatate multa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkei spune:

Nu stiu de ce este atasata poza asta ca eu nu am pus-o si caritul nu e pt. bazar!

Mergi la inceput