*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (478)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Asa e, Olgu, mortala Sof la shopping...Moamaa, ce ne asteapta!
Mami de Daria, tu niscaiva poze nu mai pui?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

O sa caut Naty si pun



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Mai primiti cu uratu?

La multi ani!! Iulia,
La multi ani !! Sebi

Sa cresteti mari si sanatosi, o copilarie fericita si o viata plina de bine.

Naty, Tuchi sa va traiasca copilasii si sa fiti sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

nu imi mai merge bold-ul, sau culoarea pe text...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata!
aromata din campul muncii!

La multi ani, Albert! Alinutza, sa-ti traiasca flacaul!

Adriutza, ne bucuram sa te vedem si fara bolduri!

Fug, ca am la treaba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Salut.
Am fost cu sasa azi noapte la urgente, m-am dus bou, si m-am intors vaca. N-am aflat nimic interesant, nu i-au facut nici o analiza, nimic, lor li s-a parut cred cam banala afectiunea. Doar macar certitudinea ca nu e apendicita sau vreun organ vital cu probleme. Acum vreau sa mergem la un laborator sa ducem kk la analize, si as vrea sa ii luam si sange. dar nu stiu la faza cu sangele, ce analize sa cer?
ma duc, ca iar se tavaleste de durere :((
azi noapte i-am dat nurofen cu algocalmin (la recomandarea celor de la urgente) si tot n-a dormit de durere. am facut bataturi la maini de la atata masat abdomenul de mai bine de sambata seara incoa.

sanatate tuturor

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

'neatza!!! credeati ca scapati de mine..sunt la serviciu,cu o cafea in fata,va citesc...si ma minunez cat de frumoasa poate sa fie Iulia si cat seamana cu mami movalindafrumoaselor

tuchi pentru cafea si spor la treaba
lyvy serviciu usor

ariel sa va ajute D-zeu sa va impliniti tot ce va puneti in gand...doamne ajuta sa emigrati cat mai repedepentru voi..si noi avem gandul emigrarii ,mai mult eu decat C si sper sa se implineasca..am vb aseara cu soacra mea si imi zicea ca se simte in spital de parca ar fi la un hotel de 5 stele,se schimba lenjeria in fiecare zi,personalul e de nedescris,o viziteaza atat ziua cat si noaptea,mancarea nu mai spun,oamenii relaxati si respectosi...nu credea ca exista asa ceva pe Pamant...in prima zi de f multe ori ii venea in cap sa puna mana pe geanta sa scoata bani ca sa-i plateasca pe asistenti,medici la cat de bine s-au purtat cu ea......
e altceva!!! - la noi nu o sa fie nici peste 20 de ani,pentru ca avem o mentalitate bolnava...


pe toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

'neata!

Sov, . I-au facut vreo eco? Nu te poti duce pentru o consultatie in alta parte?

Olga mami de Vlad-Alexandru si Ioana-Sofia

You must be the change you wish to see in the world! ( Mahatma Gandhi )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica

Salut.
azi noapte i-am dat nurofen cu algocalmin (la recomandarea celor de la urgente) si tot n-a dormit de durere. am facut bataturi la maini de la atata masat abdomenul de mai bine de sambata seara incoa.

hmmm,sovi,nu stiu ce sa zic?a avut si Andru o perioada cand se vaieta de burtica dar nu asa rau..nu stiu ma gandesc sa nu fie de la lapte,il doare tot timpul?Andru se vaieta mai mult dupa ce manca..i-am facut o cura cu sirop giardia si n-a mai avut probleme...mda,ar fi bine sa-i faci si un eco... si sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

"Miatza", vorba Sanzianei

M-am delectat si eu cu pozele movalindelor Inca ma minunez ca DEJA au 3 ani...

Livi spor la serviciu si readaptare cat mai usoara

Sovi eu zic sa te mai duci si in alta parte cu Sasha. Nu poate sa stea asa cu durerile astea doar cu algocalmin.

Olga mortala Sof

Adriuta nice to see you!

Ramo ma bucur ca soacra ta e pe drumul cel bun. Sanatate multa!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput