*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Ce m-ati amuzat cu mezinele : parca o vad pe Robe cu mainile pe sus si pe Eli cantand la baie .

Si Teo cand vrea sa se "manifeste artistic" tot in baie se duce, ca ii amplifica vocea.

Miha, dar copii erau la concert ? Ca noi fiind in primul rand imi e sa nu bata la ochi ca o tin in brate (cat om sta jos, nu prea mult cred)

www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+ si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

La multi ani Anthony !
La multi ani Luca !

Sa fiti sanatosi si sa aveti o viata frumoasa si fara griji ! Mamicile voastre sa faca bine sa mai vina si pe aici.

www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+ si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Andrei - Doina cel
Maria - Nshiro
Andrei - Irina !!

sa crestti mari si sanatosi!

Alina, mami de Marc (28.03.2006) si Roberta (21.12.2009)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Buna fetelor
Vreau sa urez in primul rand La multi ani tuturor ghioceilor care au implinit 5 ani!
Si de asemenea vreau sa va mai dau ceva vesti despre noi si anume mai asteptam un bb in viata noastra, o sa fie tot fetita si o sa se naste la sf lui mai.
Aly este f bucuroasa si o pupa pe surioara ei in fiecare seara inainte de culcare.
Eu una abia astept sa nasc ca am inceput sa ma unflu precum cozonacul dar mai am ceva de asteptat.
Va pup si ma bucur ca am reusit sa va mai dau vesti despre noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Carmen, felicitari!!!
pai abia acuma ne spui? mai ai putin si nasti, oau...

si eu am noutati, de la 1 aprilie ma intorc la servici, de fapt m-au chemat de la 1 mar., o sa lucrez la un alt compartiment, unde am dorit eu, asta-i partea buna a lucrurilor, dar am mai cerut 1 luna sa apuc sa rezolv niste treburi pe acasa, plus ziua lui Marc, plus ca tati pleaca in Anglia pe 9 martie, un contract acolo pe per. nelimitata, deci ramanem singuri urmatoarele 6 luni pana o sa poata sa-si ia concediu...uuuff..
nici nu stiu, sa ma bucur, sa nu, anul trecut a fost f. greu pt. noi in plan financiar, asa ca la capitolul asta macar va fi mai bine, sper.
in rest, suntem sanatosi si toate-s ok.
maica-mea o sa stea cu Robe cat sunt eu la servici.
nici nu stiu cum a trecut un an si ceva de stat acasa...
noa, acuma asta e

Alina, mami de Marc (28.03.2006) si Roberta (21.12.2009)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

La multi ani, mamicilor! Va trimit virtual o floricica de primavara.
Carmen, felicitari pentru bb fetita! Sa fie intr-un ceas bun.
Alina, ma bucur ca ai reusit sa prinzi post la departamentul unde doreai. E mare lucru sa ai satisfactii la lucru. Sotul de-aia a si plecat de la serviciul vechi ca nu il mai multumea nimic.
Cat despre lucratul sotului tau in Anglia, nu o sa fie usor, dar o sa va descurcati. Asa suntem si noi acum. Ne simtim lipsa. Eu cheltui pe aici, el pe acolo, mananca toate porcariile, a reusit sa isi ia pat ca dormea pe o saltea gonflabila. Plateste chiria acolo mai mult decat avem noi rata lunara la casa noastra. Sunt tare curioasa cum vom sta cu cheltuielile la sfarsit de luna. Inceraca sa vina la doua saptamani, insa biletele astea sunt ucigator de scumpe.
E bine ca o ai pe mama sa te ajute. Conteaza tare mult ajutorul. Si mai ales sa fie persoana de incredere.
Fetelor, ce mai stiti de Andreea?
Va pup, si mai bagati si voi gheruta si mai scrijeliti ceva.


Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Multumesc fetelor si va urez multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello fetele!

Oare Rocsana si Maria sunt bine?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Miha,si eu m-am gandit azi la ele.Sper sa primim si noi un semn de la ele,sa stim ca sunt bine.
pupam toti ghiocei si cei care s-au sarbatorit si cei care urmeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

si eu ma gandesc la Rocsana si Maria, sper sa fie bine.
unde stau ele in Japonia?
n-a mai scris demult...

Alina, mami de Marc (28.03.2006) si Roberta (21.12.2009)



Mergi la inceput