Mamici inimoase de Constanta - 141

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Cum sa il scoata afara?
Ce sa mai scoata? Ca ala s-a dizolvat.
Ce sa ii faca "rau"? Ii scade putin(mai mult) temperatura corpului....
Constipatia se regleaza din alimentatie.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Frate, dar supozitor cu glicerina a incercat? stimulare cu termometrul? sucuri de citrice proaspat stors? De unde si pana unde ideea cu paracetamolul?



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Nu am habar dar daca mamica nu stie si soacra este buna doar de dat din gura uite asa patesti. acum i-am zis sa nu-i mai dea nimic si daca tot nu iese sa mearga la doctor.Lulu de iesit afara vorbeam,adica sa faca treaba mare nu sa scoata supozitorul ca stiu ca nu ai cum sa il mai scotimercic de sfaturi si pupici

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!! Poate apare si cris sa-mi dea raspunsurile
Angi suna tare aiurea ..buletin definitiv..dar stiu eu ce sa faci..din cand in cand il pierzi si capeti altul!

Diana nu pateste nimic!! Poate ceva din alimentatie nu este corect..Dar daca nu este un abdomen meteorizat, nu apare discomfortul, varsatura ..este inca ok..

Vlad, Luca si Teo...super replici!!! Luca al meu verifica de zor pilozitatea...pentru a deveni barbat in accceptiunea proprie. Din cand in cand ma intreaba daca sigur in san nu au mamele o pompa cu lapte...de ce nu mai am si eu ca el ar vrea (si nu a fost alaptat!)..si daca nu cumva eu am avut tot cuc..a venit un vanator a impuscat o pasarica si mi-a pus-o mie...dupa care spune..ai ca am glumit..cand imi vede fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Sunt aici, de juma de ora incerc sa citesc de unde ramasesem...

Pai, nu mai stiu unde este magazinul de usi acum, am pierdut filiera, eu nu mai sunt patroana din 2006. Oricum, imi amintesc ca o usa simpla( d edormitor) m-a costat cam 800 ron atunci, cu toc si feronerie incluse( tocul de 30 cm latime). Ferestrele le-am cumparat separat de la Almaglas. Credeti-ma ca am pierdut firul pietei, magazinul pe care l-am avut eu pe Mamaia s-a mutat candva pe Poporului( zona Trocadero) iar apoi nu mai stiu. Si nici nu pot afla, cel caruia i-am predat afacerea a plecat in Anglia. Atat am retinut ca firma e din Bucuresti...

Georgi si Kim, regret ca nu va pot ajuta cu preturi...doar sa va arat produsele acasa la mine!
Despre mobilist asta e bucataria , scuze ca stau cu spatele

azi n-am avut net deloc, de abia acum pe seara i-a dat sotul meu de cap
noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Mada, recomand Almaterm! Eu am 3 foi de geam/ profil Salamander cu 5 camere. Conteaza profilul, dar si sticla.

Miha, felicitari pentru Fundatie! Ai gasit contabil autorizat benevol?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Super la Zumba , am cam obosit, ca nu prea am antrenament, dar data viitoare stau doua ore ca sa ma obisnuiesc.

Ce m-am mai amuzat de baieti

Noi geamurile si usile de la intrare din fata si din spate le avem de la Gealan, suntem multumiti pana acum.

Despre constipatie, sa descopere ce aliment ii provoaca, eu la Lucian am avut probleme cu banana, nici acum nu-i dau, ca inca ii mai face probleme.

Noapte buna!

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Roxana, La multi ani pt Eva, sa fie sanatoasa si sa va bucure mereu!

Mihaela, sa fie intr-un ceas bun!

Simona, Ada o prefera pe antrenoarea de Zumba pt ca e mai sportiva M-ar tenta sa raman si eu 2 ore

Happy, cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Neata si sarumana pt sfaturi,va veni in martie aici mamica cu aia mica si vor depista impreuna cu bunica copilului despre ce este vb pt ca acolo cu soacra nu are sanse.Va pup si trec la invatat ca nu merge asa usor

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata!
Dodo, unde-i cafeaua?
Adinutza, sunt bine, incerc sa supravietuiesc , situatia de la servici imi da mari dureri de cap si insomnii, iar spatele ma termina de 2 zile. Deci, sunt bine . Poate reusim sa ne vedem si noi la o cafea, mi-ar face placere.
Pupici tutror!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
"http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4"]

Mergi la inceput