Bursa job-urilor

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Buna. Caut un job pentru sotul meu. A terminat dreptul si e specializat pe achizitii publice, licitatii, contracte. Daca stiti vreun post disponibil, va rog frumos sa imi dati un PM, ca suntem la limita limitei. Va multumesc anticipat.

Mami ultra-fericita de Matei Aram si Luca Ezram (31.07.2009)
www.facebook.com/album.php?aid=199702&id=828628953&l=148be6c59d" target="_blank">poze cu noi


Nu-ti promit nimic. Trimite-mi cv pe mail, sa-l forwardez la cateva cunostinte.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Buna. Caut un job pentru sotul meu. A terminat dreptul si e specializat pe achizitii publice, licitatii, contracte. Daca stiti vreun post disponibil, va rog frumos sa imi dati un PM, ca suntem la limita limitei. Va multumesc anticipat.




Nu-ti promit nimic. Trimite-mi cv pe mail, sa-l forwardez la cateva cunostinte.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare


Multumesc frumos. Am trimis mail. Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

caut si eu un job de chimist. in orice domeniu. am exp in ind medicamentoasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1511 spune:

Buna,
Stie cineva de un job in contabilitate pentru o prietena de-a mea din Ploiesti (jobul poate sa fie si in Bucuresti)?
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

http://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/490385



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

caut o persoana pentru un job FUNCTIONAR BIROU. limba engleza bine spre f bine , experienta minim 1 an in lucrul cu documente, arhivare, etc. program L-V, 8 ore/zi, studii medii, fara posibilitati de avansare, este direct subordonata MANAGERul de departament.
URGENT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Are cineva vreo idee despre un post pt cineva care e consilier juridic acum de 17 ani dar care are un salariu extrem de mizer pe care nici macar nu il ia la timp (fabrica e in faliment de cativa ani, in insolventa, ceva de genul asta si mai are putin si se desfinteaza). Persoana are 40 de ani si stiti cum e la varsta asta...nu prea te mai vor multi, e si singura abia se descurca cu banii :((
Nu trebuie sa fie neaparat un post de jurist, poate ceva asemanator, functionar, ceva orice. De preferat undeva in Ploiesti, Campina, Sinaia...zonele astea.

Multumesc mult !
Bafta tutror care cautati un job !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

sotul meu cauta job.
el e inginer hidrogeolog, specializat pe studii geo pt constructii si drumuri si pe foraje/alimentari cu apa.
de asemenea are competente in licitatiile electronice.
vorbeste engleza fluent, iar franceza nivel mediu.
este o fire f tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Buna,
Am gasit intamplator doua pagini, una cu mai multe joburi in cercetare, http://www.unibuc.ro/n/organizare/dirresumane/post-vaca/Personal_nedidactic.php , si un alt site www.re-start.ro unde sunt si anunturi de joburi dar si oportunitati de formare gratuite.


O zi frumoasa.

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

vreau si eu sa fac ceva de-acasa..vre-o idee?multumesc!

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput