Ghiocei de Martie-Aprilie***298***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimiteata!!!

Gianina zi-mi te rog cum e cu tehnica de curatare a steamerului? Eu nu l-am curatat niciodata cu otet. Multumesc

Sunt fericita caci astazi este a 3-a zi consecutiva cand David nu mai plange la gradinita cand il las In sfarsit plec si eu linistita. Ii place lui tare mult de ingrijitoare, o fata Elena, care ii da mereu sa manance. Si cum dragostea trek prin stomac... Mamici cu copii plangaciosi la gradi si cu copii care urmeaza sa mearga la gradi, va doresc sa ajungeti si voi cat mai repede la aceasta performanta,, caci tare bine este cand iti vezi copilul fericit

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Abia astept s-o vad pe Anaan blonda Diseara este cheful?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

neata tufete

Vin si io la un ceai, sint zombie, fie-mea a miorlait toata noaptea pt ca nu putea sa doarma din cauza de nas infundat. Am spalat-o cu ser fiziologic, am pus-o la noi in pat, am mutat-o la ea, apoi iar am pus-o, tot degeaba... nici nu mai stie sa sufle nasul, de cind nu a mai avut muci

andiaroro si gianina, bag seama ca azi sinteti puse pe sotii si ma luati la misto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Inca n-am plecat, am dus doar Gulia la tanti si am tras o boceala. Stiu ca-s nebuna, dar nu-i o nebunie pe care s-o pot opri. La ce chef de distractii am, o sa mai apar azi pe forum, sa vad ce faceti.

Olga, bine ca mi-ai adus aminte, sa iau aparatul foto, sa ma pozez in toata splendoarea.

Va pup! Sa fiti cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

anaan, distractie placuta!

plecam si noi la ski, miine, revenim luni abia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Gianina-otetul meu are 8, dar am dezbatut pb cu mama si cica in ro e unu de nu's cat(slab) si de 9. A pus si ea ceva intrebari si cica ala de 9 e ala bunu.
Chato- nu fii suparata...eu eram sincera in inocenta mea.

Anaan se duce la chef.
Anaan se duce la chef.

Anaan se duce la chef.

Sunt convinsa ca o sa te distrezi si o sa lasi bocelile pentru altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Distractii placute dragelor




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Buna,Ilinca, Bianca prin ce situatii ati trecut, bine ca ati fost pe faza.Adyris felicitari pt baietel.Ayla, la multi ani pt Claudiu!Theo a adormit acum in scaunel in timp ce manca o banana, nu a mai adormit de mult timp asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

N-am avut treaba la munci si am tot citit subiecte...ba pe la generale, ba pe la clubul psi...ca sa aflu nu stiu cum ca o fetita de 2,5 ani se lupta de 6 luni cu leucemia...
Sint intoarsa pe dos. Am si eu aceleasi temeri ca Ilinca, ma apuca paranoia, panica, disperarea, mi-e o teama organica, viscerala, sa nu se intimple ceva cu mine sau cu copilul meu. Este cumplit. Cred ca tre sa ma duc sa ma caut la mansarda...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

anaan- lasa lacrimile ca strici aspectul ca doar nu te duci acolo cu fata umflata de plans
de-abia astept sa vad luni pozele cu tine zambitoare, blonda (aproape), eleganta
asa ca stimata doamna nu ne fa de ras, te rog

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput