Gastric bypass-informatii

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Daa,e haioasa tare Laura!

Mi-a placut tare faza cu coafura!

Insanatosire grabnica !

Ps.Eu cunosc pe cineva care a apeleta la asa ceva si efectiv n-am mai cunoscut-o pe strada dupa!Din pacate nici de sarmale si piftie nu s-a mai bucurat dupa!

Off topic.Asteryaro,tzie itzi apartzine comentariul de pe albumul meu?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Laura felicitari, esti SAVUROASA! Esti super talentata, am ras pe aici de una singura, eu nu prea rad/plang la postari, adica am niste emotii dar parca nu sa ma jelesc , draga de tine ai un stil fantastic!
Super ca ai terminat cu toate cele, cu tremuriciul, spune, coafura inca rezista? ce mai conteaza ca te dai pe hol cu perfuzia, esti sexy mama, bravo! Vreau sa fiu la curent cu ce se intampla dupa, abia astept sa povestesti!

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria 13 iulie 2007 si Elisa Andreea 03 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Salut! Au trecut 2 saptamani si 3 zile de la operatie si inca ma simt grozav. Am slabit 12 kg pana acum(atat erau pana joia trecuta), sunt pe piureuri si am din ce in ce mai multa energie. Cicatricele arata ca niste mici fluturasi. Singurele probleme le am cand iau o lingura in plus de mancare si atunci ma doare rau burta dar asta s-a intamplat de 3 ori.

----------------------------------------------
mama de Alexa,minune vie, 23mai1997 si Sandra ingeras 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA!

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Laura, esti totala!iti urez insanatosire grabnica si cat mai multe kg in minus!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

LauraNicole, , felicitari pt ambitie si pt energia de care dai dovada!
Esti in concediu medical? cum iei mesele acum? ma refer cat de des?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Acum 2-3 luni s-a operat si o a doua prietena a mea. A slabit deja 20kg, este incantata si abia asteapta sa intre in rochite (e visul ei) Cealalta prietena inca se mentine slaba (sunt deja vreo 3 ani de la operatie), desi mai greseste cu mancarea

Imi pare bine ca e totul ok si iti doresc sa te bucuri intreaga viata de decizia facuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Salut si multumesc pentru cuvintele voastre!
Ma simt in continuare super bine, am slabit 18 kg si ceva(3 stones) in aproape 4 saptamani(maine se fac 4), am fff multa energie(duracell bunny). Mai mi-o fac cu mana mea(deh, lucru manual nu altceva) cand ma incapatanez sa iau o lingura de mancare in plus si atunci ma cert cu bocancii. Singura chestie pe care n-o inteleg e de ce nu prea pot bea apa. Beau orice alte lichide nealcolizate si neacidulate dar cand beau apa ma cam doare cand se duce-n jos. Poate n-am invatat eu inca cum sa ce. In rest mi-am cumparat ieri trening 2 masuri mai mici decat obisnuiam si am fost tare mandra de mine cand mi-am bagat dorsalul in nadragi. Al meu sot a facut burtica si fac mishto de el ca se transfera untura de la mine la el.
Fac miscare adica merg zilnic km intregi(in 2 sapt am voie alergat sau fitness dar nu greutati) si cum lucrez in gradinita, vreau nu vreau fac muschi cu piticii.


----------------------------------------------
mama de Alexa,minune vie, 23mai1997 si Sandra ingeras 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA!

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Felicitari Laura!!!! Ai slabit foarte, foarte bine.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Multumesc frumos, Coca. Voi cum sunteti? E totul bine?

----------------------------------------------
mama de Alexa,minune vie, 23mai1997 si Sandra ingeras 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA!

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Cum mai esti, Laura? Cand ne arati poze?

Mergi la inceput