Gastric bypass-informatii

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mi le i au ca altfel nu se poate......eu i au seara RANIHIDINA
E cam apa de ploaie...in plus dorm aproape in pozitie sezut ...e asa de inconfortabil
:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Mi le i au ca altfel nu se poate......eu i au seara RANIHIDINA
E cam apa de ploaie...in plus dorm aproape in pozitie sezut ...e asa de inconfortabil
:(


Wow, draga de tine. Si toate astea de la operatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am reusit sa pun pozeeeeee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Am vizionat pozele frumusele foc ...sunteti o familie fericita ce bine!
Da Laura de la operatie ca si ceva hernie hiatala
Cit despre tarasenia aialalta...ce sa zic..destinu...d asta zic ca trebuie sa profitam din plin ,deci viva st Patrick!!
:-):-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Am reusit sa pun pozeeeeee.




Absolut spectaculoasa schimbarea!!!! Am si eu o prietena care s-a operat acum 3 ani si in afara de faptul ca mananca exact cat o vrabiuta arata splendid si se simte la fel.Si ea a slabit peste 50 kg dupa operatie! Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Offff, carmaw. Am auzit multe povesti neplacute. De asta mi-a fost tare tare frica. Pe mine ce ma ingrijoreaza sunt durerile de cap si insomnia dar medicii nu au facut nici o legatura cu operatia pentru ca dureri de cap, migrene de fapt, aveam si inainte. In capul meu arat inca grasa si mare dar vineri am iesit cu sotul si prietenii imbracata intr-o rochie cumparata pentru fie-mea acum 2 ani. Daca mi-ar fi spus careva acum 2 ani ca eu si fetele vom imprumuta haine una de la alta, i-as fi ras in nas.
Caress, nu m-am mai cantarit de mult timp dar stiu ca acum port intre masura 12 si 14.

Sa va povestesc o faza comica,in pub-ul unde obisnuiam sa mergem inainte, pana a fost inchis si unde am avut primul job in UK, era un cuplu in varsta, clienti fideli si prieteni de-ai sefei, cuplu care ma placea foarte mult. Dupa mai mult de un an jumate i-am reintalnit in celalalt pub si cand i-am salutat razand si imbratisandu-i asa cum obuisnuiam cand ne intalneam, el s-a retras aruncandu-mi o privire ciudata, ea ma privea circumspecta si am realizat ca ......nu ma recunoscusera. Sa-i fi vazut ce jenati s-au scuzat pe urma.
Asta e reactia celor care nu m-au vazut deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Wow laura...spectaculoasa schimbare.

Am mai intilnit doua persoane cu acets tip d eoperatzie si la ambele la fel am spus:wow!!!!

Daca ar fi s-o iei d ela inceput,ai face operatzia?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Wow laura...spectaculoasa schimbare.

Am mai intilnit doua persoane cu acets tip d eoperatzie si la ambele la fel am spus:wow!!!!

Daca ar fi s-o iei d ela inceput,ai face operatzia?

Dana



Dana, nu as ezita nici macar o secunda, cu toate avantajele si dezavantajele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Laura eu vad din privirile celorlalti..ca m am schimbat
Personal ma simt sigura pe mine...am,zile cind la virsta mea si tot porcoiul de necazuri ma simt"dama bine....vezi nu zic frumusica.....si toate astea sigur si pt ca ma vopsesc(sunt un castaniu cu suvite rosiatice si blondutze) ma fardez si mi i au lucruri noi mereu
Bine am si zile find sunt peste de fundul baltutzei....dar ce sa fac acum ...asa e caracterul si asa a fost soarta!
SI sper firar sa fie ca boala mea sa avanseze ...incetisor sa mai am zile in care sa ma bucur de viata!
Asa sa mi ajute cel de sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Laura eu vad din privirile celorlalti..ca m am schimbat
Personal ma simt sigura pe mine...am,zile cind la virsta mea si tot porcoiul de necazuri ma simt"dama bine....vezi nu zic frumusica.....si toate astea sigur si pt ca ma vopsesc(sunt un castaniu cu suvite rosiatice si blondutze) ma fardez si mi i au lucruri noi mereu
Bine am si zile find sunt peste de fundul baltutzei....dar ce sa fac acum ...asa e caracterul si asa a fost soarta!
SI sper firar sa fie ca boala mea sa avanseze ...incetisor sa mai am zile in care sa ma bucur de viata!
Asa sa mi ajute cel de sus!



Stiu ca suna stupid si intotdeauna am tot incercat sa evit expresii la indigo dar...chiar sper sa fie totul bine cu tine. Momente in care imi vine sa sparg oglinda am si eu si late momente cand ma admir singura in poze.

Mergi la inceput