Aradence DC - (158)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, da detalii de ce presupui lamblii? Sa stiu si io.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Please are careva un nr. de tel de la locul de joaca de langa Kaufland?

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni, nu stiu nr de tel. ca nu mai am tichetul ala cu nr.

Alina am citit si partea cu diareea nu o am, insa astea da:
- gust metalic
- greata si varsaturi (greata mai putin, varsaturi deloc)
- ameteala
- cefalee (durere de cap).

Am si eu probleme cu Bogdi, de vreo 2 saptamani aproape, deja. Daca nu-i fac pe plac imediat gaseste solutii, vreau la tata sau vreau la buna. M-a sunat mami acum sa-mi spuna ca e suparat ca ea nu are fulgi cu scortisoara si pentru asta a inceput sa miorlaie ca vrea la mama si s-a inchis in camera. Cand e la mine, daca nu-i fac pe plac cu ceva zice vreau la tata si tot asa. Si ma enerveaza cateodata de numa ... o fi varsta, perioada, habar nu am, insa ma cam scoate din ale mele si nu-mi place. Nu stiu cum sa reactionez, bineinteles ca nu ii fac pe plac numa ca sa nu il aud, dar as vrea sa stiu daca aveti solutii.



de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, de multe ori lambliaza se manifesta ca o dispepsie, ca o colecistita, colita...poate "masca" mai multe dg.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Multumim pentru urari! Daaa, avem fetita mare, 4 ani deja!

Ada, nu stiam ca asa rau sunteti... Hai ca te sun sa-mi detaliezi.

Flavia, si tu nu mi-ai zis ca problemele cu fierea persista. Eu credeam ca-s rare, ocazionale.

Alinush, si eu m-am distrat tare, e bine ca inca iti spune ce face....dar sa te tii mai tarziu

Mara ne-a marturisit azi ca Cristi, un baietel de la gradi, a cerut-o azi in casatorie. Bineinteles Mara l-a refuzat politicos, spunandu-i ca ea se casatoreste cu tatal ei, ca e randul ei acum, apoi urmeaza Dora. Si Cristi nu s-a suparat si s-a jucat cu ea in continuare.

Eu tusesc tot mai rau de 3 zile, imi pierd si vocea pe finalul zilei, dureri in gat, expectoratii....asa ca azi am facut o vizita la pneumolog. Se pare ca pulmonar nu se aude nimic, asa ca am o viroza care tot bantuie Aradul si se manifesta prin tuse persistenta, seaca sau productiva.


Mama Marei si a Dorei


Votati-ne daca va plac pozele noastre:http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Mara Sa cresti mare, cuminte si sanatoasa
Alina zi-mi ce oferta aveti. Daca va hotarati sa mergeti va recomand sa va luati acum biletele ca sunt reduceri mari in perioada asta. O sa te sun sa iti povestesc la telefon ca nu am timp sa ma lungesc aici.
Ada,sanatate bolnaviorilor Si la Tudor in clasa sunt 7 copii bolnavi, tot asa cu febra mare si brusca ce nu prea scade Ai mei sunt ok deocamdata.

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=12" target="_blank">Poze concurs ga-1 si ga-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Daca tot m-am ocarat atata, m-am simtit si am pus poze din Muntenegru. Sunt doar cele facute cu aparatul nostru, vi-am zis ca mai sunt o gramada la Cipri la birou. A doua jumatate a pozelor sunt de la raftingul la care au fost baietii. aici
Alina e tare pupacios Matia. La munte i-am gasit intinsi pe o canapea si se tot pupaceau, ziceau ca se joaca de-a casatoritii.


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=12" target="_blank">Poze concurs ga-1 si ga-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Mela!
La multi ani, Mara!

Sa va traiasca !
Sanatate bolnaviorilor. Si la fete in clasa sunt cativa bolnavi...


Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, sunt superbe pozele!

Ada, cum sunt copiii? Le-a facut injectia?

Vai ce somn mi-e, se inchid ochii. Fug la culcare, noapte buna!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Salutare! Suntem mult mai bine. Au facut azi dimineata a treia doza pe branule, care nu s-au infundat deocamdata. Sunt tare cuminti, Vlad a plans unpic aseara ca era cam somnoros. Culmea e ca, de cand au facut prima doza, n-au mai tusit deloc, nu s-au mai simtit rau, n-au mai facut febra! Ma declar multumita.
Flavia, ai mei n-au nicio sansa sa-mi spuna asa ceva ca n-au unde merge. La bunici nu vor ca se plictisesc si sunt departe de noi. Nu stiu daca va trece cu varsta...sa nu se agraveze. Explica-i ca asta nu-i o solutie la orice nu-i convine. Nu stiu ce-i putea face altceva.
Clau, cum e Raul???
Alina, Ade cum e?

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput