MONTIGNAC (153) .... stil de viata, nu dieta

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Azi asa:
md. ou fiert cu o felie de branza
g.4 patratele de cioco
p.piept de pui la gratar
g. un pumn de seminte
c.o salata verde cu ceapa si o felie de paine

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

valentina da la tine ramane tot ??? la lista?

cam slabut azi raportu.io dimi aveam 72.2

andani parca spuneai ca azi iti faci curaj.
maya te ascunzi dupa placintele?
catalishk cu cat te trec la lista?

vai ce burta de am de la salata asta de fructe

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Brandu, tot asa.De fapt poate ar fi mai bine sa ma scoti de acolo definitiv.Cand o sa fiu pregatita sa trec acolo gradul de nesimtire la care ajunsesem, o sa spun

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

Lasa-ma cum sunt in lista, Brindu ca indat' o iau in jos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza! Cred ca zi dimineata am scrantit-o. Imi era pofta si am mancat niste wassa cu zacusca de peste, facuta de mine, in casa. Cred ca nu prea e in regula, nu?
Plus ca ma simt si nasol acum, trebuia sa mai continui regimul.
Pentru pranz am niste carne de curcan la cuptor amestecata cu rosii si varza. Diseara pastai si atat.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Ellinia, daca era wassa conforma, cu tarate in ea, n-ai scrantit-o prea rau...Si chiar daca, trebuie sa continui. De cate ori am scrantit-o eu..haha Dumnezeu cu mila.Dar, pe baricade de la masa/ziua urmatoare!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

CATA ai inteles bine..branza se pune in aluat..la placinte am pus branza de vaca ceva mai iasca asa ca am completat cu cateva lingurite de smantana ,iar la pizza am folosit feta ...e


m-am cantarit dimineata desi n-ar fi trebuit ..am dat vreo 400 gr. din cele aduse de mosu'..asa ca iau masuri drastice..
# -bag si pizza si placintelele ramase la congelator ,ca mi-e ca se vor strica la frigider,si le voi dezgheta pe rand,peste o saptamana doua..dupa ce voi vedea ca ma duc in jos
#-musai sa ma dau pe lipide si cat mai multe cruditati

asa ca BRANDUSIKO io mi-s cu 100 gr. mai putin decat am acum trecut in tabel..pt. mine deci no stress



NIMENI NU MOARE VIRGIN...VIATA I-O TRAGE FIECARUIA CEL PUTIN O DATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Neata fetele,
Aseara am facut o minunatie de friptura de vita cu ceapa si ciuperci la cuptor, bineinteles respectand regimul.Dar oricum am dat-o in bara pentru ca i-am facut sotului ceva dulce si cum nu era acasa a trebuit sa gust sa vad ce ii mai trebuie.Nu stiu daca ar trebui sa spun ce era, mai bine ma abtin, sper sa nu afecteze prea mult regimul.

D-zeu ne iubeste!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mayaaa ma bucur ca ti-ai facut curaj sa te urci pe bababu. si sa stii ca stai bine ( la cate placintele ai mancat fara mine )

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Buna doamnelor

N-am intrat de doua zile pe DC , am fost foarte foarte aglomerata, se mai intampla ... cand tocmai este atata activitate pe forum

Sunt bucuroasa ca a luat copilul meu locul IV la olimpiada de fizica faza judeteana

In rest sunt cuminte, ma voi cantari lunea viitoare, pe 24 ... abia astept sa vad ce am fost in stare sa dau jos intr-o luna de cumintenie lucie

Recuperez si vin sa mai vorbim ... pusi pusi

andanii

Mergi la inceput