Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns office spune:

Ana, multumim pentru noul capitol.

Fetelor va multumesc tuturor pentru raspunsuri?

Andreea, cat a avut la nastere?daca a trecut testul (dublul greutatii) e bine, nu?

Meme de Maiu si Lulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Fetele din Titan, maine un IOR? S-a mai incalzit putin...

Meme de Maiu si Lulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

MARI multumesc pt album!!
O admirat sotul capturile,si-a clatit ochii cum zice el!!
Mi s-a facut pofta de peste uitandu-ma la poze! Super !!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Buna seara dragelor

La multi, multi ani Buburuza! Sa ne traiesti, sa fi sanatoasa si voioasa!
La multi ani prichindeilor care mai implinesc inca o lunita azi!Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi si sa va bucurati parintii!

Noi am fost astazi la cumparaturi si ne-am innoit garderoba de body-uri caci am mai crescut si a trebuit sa ne luam altele noi. Am luat body-uri si de 6 si de 9 luni care sunt ok.Sigur nu se potrivesc marimile. Acum depinde si de cine sunt fabricate.
Dupa ce am facut shoping ne-am dus in parc la plimbarica caci a fost tare frumos azi.
Si asa ne-am plimbat vreo 4 ore azi. Sunt un pic obosita acum, dar a fost tare frumoasa ziua de azi.

Am auzit ca si maine e cald asa ca iar ne plimbacim prin parc.

Pupici mamicilor si prichindeilor! Seara frumoasa in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana_23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui office

Fetele din Titan, maine un IOR? S-a mai incalzit putin...

Meme de Maiu si Lulia


pe la ce ora ? m-as baga si eu, vin cu masina pana acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

In parc la Sebastian nu ajunge nimeni?



Poze Raisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Ana, am ramas socata de povestea ta cu dr.

Eu stiam ca schema de vaccinare de 2-4-6 luni etc este obligatorie. Cum naiba poate un dr sa sfatuiasca un pacient sa sara peste aceste vaccine? Parca auzisem la fetele care au refusat s afaca vaccinul de 2 luni ca dr le-a pus sa semneze ca refuza. Te-a pus si pe tine dr sa semnezi ca nu faci schema de vaccinare?

Eu te-as sfatui sa-i faci reclamatie dr la colegiul medicilor. Poate alte mamici nu sunt atente ca tine si isi supun copiii la experimente din astea la sfatul unui dr care probabil ia bani de la companiile farmaceutice. Mi se pare incredibil ca te-a incurcat in halul asta...

-------------------------------------------------
proaspata mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr33aaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui office
Andreea, cat a avut la nastere?daca a trecut testul (dublul greutatii) e bine, nu?
Meme de Maiu si Lulia

2700g, si a scazut pana la 2400g. deci e bine. as fi vrut un pic mai bine. andrei poarta pantaloni 54cm (1 luna) si body 60-62cm (3 luni). bine macar c-am iesit din hainutele de prematuri... noi am inceput cu 45cm si ii erau toate largi.
daca nu e umezeala mare azi, m-as baga si eu la un IOR, chiar daca venim din Berceni. tare as vrea sa va cunosc. spuneti o ora si un loc. si un nr de tel ar fi binevenit

sa aveti o zi cu soare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selenar spune:

Buna dimineata si de la noi! Sa aveti o zi cu soare si plimbari!

Idalis, spuneai ca intrebi la doctor de lacrimi? Imi cer scuze daca gresesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns idalis spune:

Buna dimineata si de la noi!
Aseara nu am mai intrat sa va zic noapte buna pt ca am ajuns tarziu din oras. Eu am uitat ca s-a dat start la reduceri si m-a zapacit aglomeratia. Partea buna e ca am cumparat hainute noi la bebe.Pentru mine doar am privit...asa ca azi las copilul cu sotul si mai fug la o tura de shopping . Se anunta vreme buna, asa ca azi toata lumea iese la plimbare.

Idalis, mamica fericita cu Tavis Matei (15.10.2010)
pozele noastre

varsta lui Tavis



Mergi la inceput