Goldie Pants - 47

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

seara buna

...bine ca fingerile n-are nemik




www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterilorrrrrr

io pa niminea nu vaz panikat acilea afara de sixetera bad na lasa ca nemik bad nu e cum zice be dar cum am prinx subintelesu din privirili de dupe uokii de suare nemik in polemici nu intru deci da are dreptate




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna sisterileeeeeeee

sistero mj duar o rectificare am iaste o mica mare diferenta intre panicata si uimita na lasa, nu e pentru a intra in polemici cu cineva, da doar asa enformativ

si ca sa precepi mai bine diferenta iete ai voe sa analizezi si aci privirea de dupe okii de soare a lu bm precis fix tuate subintelesili ai sa le prinzi




www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=ddrXza6EV9Y&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=kT_yZXiTSUs" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=X-R4rp9WyZI" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterileeeeee
fridayyyyyyyyyyyyyyyyyy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am uitat k sa povestex ceva husbandu meu zice ca compania de telefonie mobila ne-a tras teapa ca ne-a facturat pi tilefonu meu 48 de semeseuri la ultima factura si ca cum naiba sa tremiti atateaaaaaaaaaa semeseuri pfffffffff si la acelasi numar aproape toate io am zis ca nu se ezista decat o solutie sa sune la numaru di tilefon care a premit semeseuri di la mine si sa-ntrebe daca asea e acu izact nu-sh ce s-o-ntampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta




sisterelor

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Daca e Friday, e.......



Lisa cum merge cu scanatul?
Mj, husbandu tau nu stie ca "imposibilul" daschide calea catre "toate posibilitatile" . da' cdtm nu ar trai si ea??
Ionaunde iaste sacoul?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

I like it-like it

Citat:
Iona unde iaste sacoul?????

unde e si propritaru




www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:



sister parpal scanatu a doar primu pas restu e............detalii care face diferentaaaaaaaaaaaa

sister mj bine ca nu a studiat facturili mai din urma sa vada acolo big number di sms-uri

sister iona pana la urma ai mai gasit un sacou de calcat, ha???




www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=ddrXza6EV9Y&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=kT_yZXiTSUs" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=X-R4rp9WyZI" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

sunt urmaritaaaaaaaaaaaaaa mey sixterile voi stiti cum se kiama cine ma tine pe mine departe de microbii virtuali?? sun belt

Mergi la inceput