Mamici si burtici din Baia Mare(31)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Miha, sa stii ca si eu m-am gandit mult la tine..eu am spus de multe ori si mi-o tot repet..timpul nu vindeca dar amelioreaza..si sa stii ca e adevarat..sufar inca si inca mult, probabil ca voi suferi toata viata dar e mai bine , mult mai bine..si mai ales acum de cand il am pe Tudor. El ne-a umplut casa de fericire si Ariana e asa de incantata, nu vrea sa mearga nicaieri fara el, il iubeste la maxim...asa ca fa-ti curaj si nu-l lasa pe Luca singur..in privinta controalelor si eu fara motiv evident, mergeam tot din doua in douya saptamani iar in ultimele doua luni saptamanal de cred ca l-am stresat pe dr.
si sa-ti dea Dumnezeu putere..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Renata, ai copii mari deja..timpul trece, din pacate prea repede..si important e sa fie ei sanatosi indiferent de sex,..dar totusi nu e prea tarziu pentru o fetita..ar fi rasfatata familie si cu 2 fratiori mai mari, ar fi in maxima siguranta..

Irlandeza,sper ca ti-a priit concediul in Ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

despre noi, asta daca mai citeste cineva..
eu si Ariana in acest moment suntem la mare, ne rasfatam la maxim, profit de timpul petrecut numai cu ea,..in ultima vreme am cam ignorat-o pe saracuta, fara intentie bineinteles,..si Tudor a ramas acasa cu tati si buni, in perfecta siguranta..tati este la servici, iar pe tudor o sa-l ducem la mare abia la anu..mi s-a parut totusi criminal drumul de 11-12 h cu masina cu el asa mic..avem multi ani de acum inainte sa facem asta..
ne-am ambitionat si iesim pe plaja la aerosoli in fiecare dimineata pe la 6, desi eu duceam o lipsa crunta de somn, dar asta e..

in rest, totul e bine cand se termina cu bine..

si mai da-ti un semn de viata..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns renataozana spune:

Arianamai trebuie si putina relaxare,aveai nevoie.Ai o fetita superba.
Despre mine ce sa spun ,nu as mai indrazni sa fac inca un copil,daca nu iese nici de acea data fetita ,ma pricopsesc pe cap cu 3 baieti,doamne vai de capul meu.Raman eu la cei doi muschetari ai mei si ma bucur de nazbatiile lor in fiecare zi.
Noi nu ne-am dus nici in acest an in concediudin pacate,dar poate la anul ni se arata si noua mai mult timp liber,suntem prinsi inmunca mult prea tare.
Va pup pe toate si va doresc o saptamana usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

renata

restul fetelor, nimic? ati inceput gradinita?

oricum chiar daca nu vreti sa spuneti nimic, eu va pup pe toate si mi-e dor de voi si de Baia Mare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Wow. A trecut aproape o luna de la ultima postare.....
Ariana, mi-a priit acest concediu intradevar, nu cred ca mai prin degraba asa ceva......
Noi am reinceput gradinita, ne-am inscris si la scoala pt. la anu'.....facem dansuri.....ne umplem timpul cu diverse activitati, pt. ca la noi a cam plouat si afara e mai greu sa stam.
Restul fetelor ?.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

ce pustiu e la noi...

oricum azi e ziua mea si credeam ca poate cineva a observat asta macar din greseala, insa se pare ca subiectul a cam fost parasit..

va pup pe toate si sper ca intr-o zi sa se mai insufleteasca atmosfera..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anali80 spune:

Buna seara mamici din Baia Mare,
eu si Luca va pupacim .

Ariana abia azi am intrat pe forum si am vazut ca acum trei zile a fost ziua ta,deci LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!


NOI SUNTEM BINE DAR MAI INCAPE,LUI LUCA I-AM DESCOPERIT O PROBLEMUTA REZOLVABILA SPERAM, DISPLAZIE DE SOLD BILATERALA.scuze ca am scris cu majuscule,dar nu am timp sa sterg si sa rescriu. Imi ajung tati si Luca acasuca de la plimbarica si trebuie sa ma ocup de cel mic.
Va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

helooooooooooooooooo..nu ma aude nimeni?..as vrea sa dau de Malinka(Loredana) si nu stiu cum..ma ajuta cineva?..sau stiti careva daca acum se ocupa cu hainute pt. copii aduse din Anglia?..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Anali, cum e Luca? speram ca s-a rezolvat problema cu bine..

m-a apucat putin melancolia si am citit asa pe sarite toate capitolele..active mai erati fetelor, acum vad ca ne-ati uitat cu totul..tare m-as bucura daca v-ati face putin timp, macar de un mesaj scurt, scurt..aveti deja copii mari, la gradi, poate sunt care au deja fratiori sau surioare..


Mergi la inceput