Albinutze de Mai-Iunie 2009(99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

La multi ani, Cosminica!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Cezara e www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=9" target="_blank">chic!

In bucataria mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Cosminica, La Multi Ani!!!

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI ANI
C O S M I N I C A



Ana cum mai e Razvanel?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui SoriLea

LA MULTI ANI
C O S M I N I C A



Ana cum mai e Razvanel?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois




Razvan este mai bine, dar nu de la vreun tratament...s-a aplicat la el chestia aia cu o raceala trece intr-o saptamana tratata si in 7 zile netratata.

Am imprimutat ieri acelasi aparat recomandat de dr pt aerosoli..Omron C28...i-am putut face 5 min in somn..apoi s-a trezit , s-a speriat si da-i cu tipete si urlaturi.

L-am lasat sa adoarma si am reluat activitatea...cum a portnit aparatul, din somn a inceput sa fuga prin pat in 4 labe si iar sa urle...sa tipe..figuri de Razvan

Azi e mai bine..sa vedem de sta pe trezite, poate poate...



Jurnal de Razvan Nazdravan

Hainute NOI, import Anglia!

bazarim si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani Cosminica!
Mariuca se invata in brate! Aseara a "certat-o" tacasau si a mai "educat-o" nitel ca nu se mai putea! Azi am continuat cu statul in scaunel ca nu mai pot face nimic de gura ei plangacioasa!
Drept urmare de dimineata am facut cate ceva si am mancat fara d-ei in brate!
Ana Micu sanatate!
Narcisa insanatosire grabnica!
Otilia asa e cu pretentiile! Vai de capul meu cand va creste!
Beca dar ce gospodina esti! Cata energie!

Matei papa cacao pt copii, vitaminizata in laptic de vaca. Eu prefer asa in locul iaurturilor cu fructe! Nu accepta altfel laptele!
Al meu mananca dulciuri de casa. Prefer in locul altor minuni dulci din comert. Pana la 1 an l-am ferit de zahar, acum are unda verde.

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Pentru fetele din Bucuresti
Imi doresc de mult timp ceva de la Ikea! Din pacate nu pot ajunge si nici pe cineva sa mi le ia si sa mi le trimita postal nu am! Ma poate ajuta cineva?! Banii vi-i pun pe card!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Ana am ras cand am citit faza cu somnul. Asa l-am speriat eu de nu mai vroia la aerosoli. Dai lui mascuta sa se joace cu ea, fara sa-i faci nimik, da-i furtunasul...chestii din astea de acomodare si poate-poate.
Mi l-am imaginat pe Razvan al meu fugind prin pat si urland (eu am incercat si undeva pe la ora 23 - ce or fi zis vecini cand l-au auzit - ca-l omor )

alynta eu sunt din bucuresti, dar de cand s-a deschis ikea zic sa ajung, dar mi-e peste mana, ca e in partea cealalta a buc. Daca nu e alta fata mai pe aproape sau care frecventeaza ikea, poate ajung eu. Dar nu promit.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani cosmina!!!!

Narcisa, multa sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Cosminica, sa cresti mare
LA MULTI ANI FERICITI!!!


Beca, nu am din aia, dar este a doua sau a treia pe lista de cumparaturi in functie de reviu-uri


Alynta, eu o sa am drumuri la IKea, dar nu-mi pot lua angajamente de timp, daca nu te grabesti...cam pe la sf sapt. viitoare ajung.

Sanatate bolnaviorilor si bolnaviorelor, sa bat in lemn...noi suntem bine.

Eu evit cat pot cacao, in lapte nu le-am dat niciodata, mai bine fac un shake cu banana decat sa le pun praf, si-asa consuma cerealele nesquik sau cheerios in lapte. sunt suficient de dulci si cocoate.
sunt convinsa ca asa ar bea si Th mai mult lapte, dar e destul de energic si asa, nu-i mai tb suplimente, ne termina pe 3 adulti.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput