Bb Gabriele e Inger .

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Multe imbratisari pentru voi!

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator and 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Abramburika Uneori suntem depasiti de informatiile contradictorii ... Iti doresc din suflet multa putere in continuare, bebe sanatos nascut la termen iar ingerasului Gabriele zbor lin printre stele


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

ambramburika, felicitari pt burtica.

Si te mai felicit pt ceva - pt acordul dat pt teste, pt cooperarea cu medicii si pt ca poate, asa, vei ajuta alti parinti si sa nu mai sufere. Sunteti niste parinti minunati. Incercati de greutati, dar minunati. Si iti multumim ca ne-ai impartasit viata ta. Ne faci mai buni, vom aprecia cu adevarat fiecare clipa alaturi de cei dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Dragul meu ingeras, as fi vrut sa vin numai cu vesti bune de-acum, credeam ca Dumnezeu o sa ne rezerve si o raza de lumina ... e tare greu sa pierd iar pe cineva. Vei avea o bunica acolo langa tine, veti veghea amnandoi asupra noastra.

Draga mea mama, odihneste-te in pace si D-zeu sa te aiba in paza.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 32s

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Te imbratisez strans-strans Abrambu, sincere condoleante
Iti doresc numai vesti bune de acum incolo, imi pare atat de rau ca iar iti plange sufletul :(((

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

abramburika, sincere condoleante! Iti doresc din suflet sa-ti gasesti linistea si puterea de a merge mai departe.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Abramburika condoleantele mele sincer ... imi pare rau ...
Cum mai esti? Bebe cand trebuie sa se nasca?

Multa putere in continuare, zbor lin ingeras Gabriele


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare
O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Petro iti trimit toate gandurile mele bune in momentele astea atat de dureroase!
Sincere condoleante

MADA mamica de www.comboost.com/Gallery/GalleryDisplay.aspx?r=7359578&ab=1&n=0" target="_blank">Emily 07/08/07 si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

va multumesc din suflet ...


in noiembrie se va naste, inceputul lui noiembrie. Sunt bine, cat poate fi de bine in astfel de conditii ... totul s-a intamplat iar cu o repeziciune incredibila (descoperirea bolii, spitalizare, suferinta si lacrimi), intr-o luna de zile. Cat de cat am reusit sa "rezolv" din problemele pamantesti (sa vb cu ea, sa ii cer iertare, sa imi exprim sentimentele, sa ma obisnuiesc cu ideea etc.), insa niciodata nu reusesti sa spui si sa faci tot in astfel de momente. Am avut o luna de framantari si suferinte care normal s-au rasfrant si asupra sarcinii. Cel putin psihic, sufleteste ... aparent e totul bine, eu iar am cazut in capcana fricii de tot (nastere si post nastere), bruma aia de optimism pe care o aveam s-a dus ...

Nu stiu cum sa mai reactionez ... la cine sa mai apelez in rugaciunile mele ca mi se pare in zadar. Dumnezeu pare ca ne-a uitat de tot ...


******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.

Doamne-Doamne, ai grija de noi 32s

Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Petro, sincere condoleante si multa putere

Mergi la inceput