Mamici inimoase de Constanta*138*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Lulu, "rana" a fost produsa de un coleg, la derdelus. nici fii-mea nu e ea foarte cuminte,e destul de nazdravana,dar nu-si impinge sau loveste colegii,pe cand altii........... bine ca nu mai are vreun spectacol in curand.
Crixia, nu a dansat la acel spectacol. a avut spectacol la dansuri.pe 17 decembrie.
pup!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Simona, multa sanatate. Eu asa am patit acum vreo 4 ani, cand am facut antigripal, am racit in fiecare luna...nu stiu daca a fost de la ala, dar ceva suspect tot a fost...

Ghiulten, cred ca e pe aproape strada ta, tot de scriitor e Voi v-ati mutat deja? cum e iarna pe-acolo?

Crix, bravo tie, fata harnica, eu n-am (luat) aghiasma...ca n-am ajuns pe la biserica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Hello!
Gata, imi trag si eu putin sufletul, daca tot nu am putut sa ajung la zmba, am facut un chec de banane si ciocolata de casa . Am ascultat-o pe Ayli la citire, si acum am lasat-o sa-si faca niste exercitii la matematica.
Crix, si eu cred ca yaz nu e acelasi lucru cu yasmine. Ce mai faceti voi? Mi-a parut atit de rau ca nu am avut timp sa vorbim la Mos .
Mada, noi stam aici de 9 ani , iarna e ok daca ai caldura in casa , iar de 2 ani e ok cu zapada, in sensul ca imediat cum se opreste ninsoarea, vin si dezapezesc. Pina acum nu se intimpla lucrul asta, raminea in grija noastra, a locuitorilor.Mai urita e toamna sau primavara cind ploua, ca nu sunt asfaltate strazile, dar am inteles ca acum au inceput sa faca si lucrul asta. Pina acum motivul invocat a fost ca nu e canalizare, nici acum nu e , dar se pare ca vor incepe sa asfalteze,astept asta de 9 ani. In rest, e ok, e liniste si mie imi place lucrul asta.
Cornelia, voi ce faceti? Mai povesteste si tu de puiuti .
Adinutza, voi?
Alina am stat degeaba si l-am asteptat degeaba pe nenea care trebuia sa-mi repare masina de spalat vase, am ratat si zumba...
Gabi , voi ce faceti?

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
Noi suntem bine, copiii si-au reluat activitatea, eu azi am stat cateva ore in bucatarie...am facut o reteta italiana - absolut delicioasa, dar si cu multe calorii, si pentru ca am avut asa elan am facut si saratele si foietaj cu zahar brun si scortisoara.
As veni si eu la zumba, dar cu turele mele...
La patinoar ati fost? Eu vreau sa merg saptamana viitoare cu copiii.

Sambata dimineata sunt libera, daca vreti sa ne vedem, eu as veni cu Andra.
Va pup, o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

deci s-o luam pe rand
- yaz NU e acelasi lucru cu yasmin. Yaz is mai noi si acopera componenta anti-acneica.
- Simona, sanatate cu carul! ia acc600 ca 200 e pentru bebelusi ia diseara un coldrex night sau ceva similar, inveleste-te bine,. bea o gramada de lichide si dormi cat poti mai ales daca ai ceva timp liber. trebuie sa treaca.
- Adinutza ce ai gatit mama asa bun si plin de calorii? da aci reteta.
- am reusit si eu sa pun ceva poze de sarbatori: http://picasaweb.google.com/evasipatrick/Decembrie2010?authkey=Gv1sRgCL_g2uyg3OK0kgE#5558703635228477442 de aci incolo
sa aveti o noapte linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

rox,ai idee in Cta,unde se face postliceala de asistent generalist???

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Mi-e dor de Catania...de castane coapte, de fructele de cactus...asta e reteta pe care am facut-o http://www.youtube.com/watch?v=jDMQLMm8VTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct

La multi ani celor ce-si serbeaza azi onomastica!

Las cafa


si cantecul meu favorit la ora asta


O zi superba va doresc




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaa...las ,perfuzabila cu nea ceai fructat,trabuce si vougue

si ...
LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi

miha Se numeste Scoala Postliceeala Sfantul Theodor,si este pe Bratianu no 246

mai fetelor,nu ma ziceti de intalniri ca ma oftic,noi am inceput sa mucim si nu ii place,asa ca deocamdata suntem la izolare

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,
rapid..ca revin.

Rox, Eva este absolut si Pat la fel.Doamne si rochita are ea

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.
Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.
Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.
Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.
Daca va fi sa furi, fura o sarutare.
Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.
Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”
Pablo Neruda.

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput