De ce am ales cerealele Milupa

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tisha934 spune:

off cate emotii ...mai ne lasa sa asteptam ?? bafta turor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

nimic-nimic? cred ca s-a facut un obicei din a nu afisa la timp castigatorii concursurilor...(si mereu, tot tehnica este de vina)..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia13 spune:

Care-i treaba cu concursul asta? E deja 1 MARTIE si nu s-a afisat nici un rezultat??Hmmm, urat din partea lor ca scriu una si fac alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da, azi anuntam castigatorii - scuze pentru intarzierea tehnica de 2 zile.


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle_sf spune:

Nu fiti supirici, fetelor, ce mai e o zi de acuma? Au si moderatorii treburile lor, nu-i asa? Hai ca azi, teoretic cel putin, vine primavara! Va trimit un ghiocel virtual

Mamica lui Andrei (23.03.2010) si din nou in 11+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragi mamici, Am acum lista castigatorilor:

Premiul 1: Un scaun special de hranit bebelusul + 1 pachet de cereale Milupa = merge la mami_stefi
Premiul 2: 3 premii a cate 5 cutii de cereale adaptate varstei copilului merg la: grigore_tina, ioana1234, Mari-Mariuk

Rugam castigatoarele sa trimita la moderatorul Anda08, numele complet, adresa si nr de mobil - in termen de 7 zile. Castigatorii care nu trimit datele in max 7 zile, pierd premiul. Va rugam sa specificati ce varsta are bebelusul pentru a primi cereale Milupa adaptatei varstei.

va multumim frumos pentru ca ati participat la acest concurs frumos - si va asteptam la urmatoarele concursuri (si vor fi frumoase!) !

numai bine,


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Multumim DESPRECOPII si MILUPA!!!

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silviap spune:

felicitari castigatorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Asteptam cat mai urgent datele castigatoarelor mami_stefi si ioana1234 (nume complet, adresa, cod postal, nr. telefon si varsta bebelusului). Castigatorii care nu trimit datele pana maine seara cel tarziu vor pierde premiul.




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostrii,

Deoarece castigatoarele mami_stefi si ioana1234 nu au trimis datele cerute la timp, s-au ales alti 2 castigatori. Deci
Premiul 1: Un scaun special de hranit bebelusul + 1 pachet de cereale Milupa = merge la iulia_tudor
Premiul 2:
5 cutii de cereale adaptate varstei copilului merg la: danutzasibiu

Astept datele voastre pe PM cat mai curand posibil: nume/prenume, adresa, cod postal si nr de telefon. Va rugam sa specificati ce varsta are bebelusul pentru a primi cereale Milupa adaptate varstei.

Felicitari si multumim de participare !




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput