Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

ratsuca mea are niste bubite pe burtica..sunt fff marunte..nu stiu de la ce sunt...pana luni nu am unde merge cu ea...ea nu se plange, nu este agitata...nu cred ca o mananca....arata asa ca o iritatie..si pielea este si putin uscata chiar daca o dau cu ulei de la sebamed si o ung cu cremuta...offfff...bebelusii vostri au avut asa ceva???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dosita spune:

Salutare barlog! Bine v-am regasit! La multi ani! Ca frumos: un nou an, un nou inceput.
Nu am timp sa scriu mai mult acum, din motive urlatoare, dar sper ca anul asta voi reusi sa fiu mai activa.


Mami fericita de ARON (12.11.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

LA MULTI ANI! UN AN NOU FERICIT, CU MUUUULTA SANATATE SI FOARTE MULTE IMPLINIRI!

ana suntem alaturi de tine. Sa dea Dumnezeu sa se refaca repede tatal tau!




Mami fericita si implinita de Iulia si Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multi ani pe 2011!

Multumim pentru trecerea la scutecele !

Eu sunt inca in adaptari si recuperari, asa ca deocamdata nu stiu cat voi fi de activa, dar incercam...

Pupam toate ursuletele si toti ursuletii si mamicile aferente si uram tuturor un an cu sanatate, bucurii si bebei cumintei si norocosi!

Aveam si o completare pentru prima pagina: Dr. Zaharia, Sp. Cantacuzino. Nici nu realizez ca am nascut la 41sap si 3zile...

Mami de Cristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Maama ce activitate pentru o zi de sambata. Se vede ca pierdem noptile orcum!

Citesc iar de bebei care dorm nuaptea si mor de invidie...La noi doar Mara are performante deastea: de la 23 la 5-6. Ilincuta e cias se scuala la 3..

Ieri au mancat si au fost active cam de la 18 paaana la vreo 1 cand am reusit sa le patucinizez..Am facut reve cu dady la telefon ca el a muncit saracu. Fix la 12 a reusit sa ma sune si ne-am uitat impreuna la artificii. Evident ratzele latrau la greu desi erau mancate si schimbate. Cre ca le agitau bubuielile.

Beatrice La multi ani lu bebe!!!

Amelia refacere usoara! Cum e bebe, doarme ceva sau te chinuie noptile? Uau 41s ..ce mult. Ai facut cezariana pan la urma?



sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

LA MULTI ANI SI BUN GASIT IN NOUA CASA ...fie ca noul an sa va aduca multa sanatate si toate cele dorite

Noi am petrecut anul nou impreuna cu prietenul nostru feonul pt ca micuta mea a avut niste dureri de la colici ff urate nu stiam ce sa-i mai fac asta in conditiile in care luam in acelasi timp si infacol si bonisan ...eram in stare sa plec la farmacie la 2 noaptea sa caut colief prin tot Bucurestiul am auzit ca ar fi mai bun....fetele care ati incercat colief cat este de bun?

Fericita mamica de scorpiuta Alexia
Doamne ai grija si de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

La multi ani pentru ursuletii si ursuleata care astazi implinesc doua luni!

Matei, Robert Alexandru, Stefan, Adina-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

LA MULTI ANIIII
unde a disparut allexia????? ana tu mai stii ceva de ea?



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Zuzi, eu ii dau colief si la noi functioneaza perfect. Uneori ii mai pun pe burtica si saculetul cu samburi de cirese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniusamb spune:

LA MULTI ANI!!!

UN 2011 CEL PUTIN LA FEL DE BUN CA SI 2010 Desi nimic nu poate egala anul asta minunat!!!! Acum un an, in noaptea de revelion mi am pus dorinta ca urmatorul sa il petrecem in 3.. si s-a implinit!! Incepo sa cred in chestiile astea
Azi impinim 2 luni!!!!!!

Beatrice, ce vaccin faceti luni?
Ana, multa sanatate tatalui tau

Nu mi vine sa cred ca am intrat in acest nou capitol in viata noastra.. Si in cadrul forumului Sa fie plin de vesti bune, sfaturi si informatii pretioase, cum a fost si cel al sarcinii

pe toate


Ana, mami fericita de Matei (1.11.2010)

Mergi la inceput