Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Buna dimineata, barlog!

ratusca, multumim de casuta cea noua si de mesaj!



Ana_o, tare incercata ai fost in anul care a trecut.Sa dea Dumnezeu ca anul acesta sa fie plin de lucruri bune! Sper din tot sufletul ca tatal tau isi va reveni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

LA MULTI ANI BARLOG!!!
Sa aveti un an nou plin de noroc, iubire, sanatate si fericire alaturi de ursuleti si cei dragi!


Mi se pare atat de ciudat sa nu mai intru la Odisee, nu prea imi plac schimbarile dar sper sa ma obisnuiesc repede.

Cum ati petrecut cu ursuletii mici? Noi am fost prin vecini, mai departe nu ne-am aventurat, oricum revelioanele in campul nostru sunt foarte reusite si tin 3 zile si 3 nopti . Facem Revelionul la unii, ciorba de potroace la altii si incheiem sezonul la ultimii ramasi. Bebe a fost minunat. A dormit de la 21.30 pana la 7.00 si de la 8.30 pana la 9.30 asa ca m-am recuperat rapid. Tati sustine ca e meritul sampaniei cu care l-a atins pe buzite, sa simta si el ca e petrecere .

Ratusca, multumim din suflet pentru mesaj si pentru noul capitol, nu stiu cum ai avut timp. Cum merg bubitele? Prin simpatie a facut si Iustin, tot pe burtica.

Doura, Madalina

Ana, imi pare nespus de rau pentru tatal tau. Ai incredere ca va fi bine. De multe ori recuperarea este surprinzatoare. Tatal meu a patit la fel si si-a revenit complet.

fetele, fara exceptie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jany spune:

Buna fetele si la multi ani,nu prea am scris eu dar v-am citit din umbra,as vrea sa ne treceti si pe noi in lista Selena-Gabriela 2900kg,49 cm,apgar 9,16.11.2010.

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

LA MULTI ANI DRAG BARLOG!!!
BINE V-AM GASIT IN CASUTA NOUA !!

Sa avem un an minunat alaturi de comorile noastre .



Ratusca


www.youtube.com/watch?v=zy3zIe-HFfA&feature=related" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

Neata si LA MULTI ANI!!! Sa fie un an bun pt fiecare dintre noi, cu multe realizari.

Multumim mult pt aranajarea primei pagini...am incercat si eu aseara, dar deja ma cuprinsese oboseala...

miruna..nu mai are asa multe bubite...i-am dat cu sebamed pt iritaii si vad ca au mai disparut..oricum pe 5 merg la Dermastyle si o sa vedem ce-mi spune si de ele...Timp de compus nu prea a fost..l-am compus in mare graba....La crearea mesajului au contribuit si Bravegirl,Inacat,Symo,korinuscha si noi toate....pt ca daca nu eram noi nu se intampla cece ce s-a scris in mesaj

va imbratiesez cu mare drag..

PS..si eu din obisnuinta am intrat in odisee..o sa-mi ia ceva timp sa ma obisnuiesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novdec2010 spune:

Avem 47 de fetite si 47 de baietei.
Dar sigur unele fete nu au fost trecute la timp in lista. Daca mai are cineva date notate poate da un pm sau un mesaj pe forum.

Mie cel mai tare mi-au placut mesajele noastre de final de odisee, mi-au dat lacrimile cam la toate. Sa avem 365 de zile minunate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letzy81 spune:

Bine v-am gasit in casuta noua!
Va doresc sa aveti parte numai de lucruri bune in Noul An!
Ratusca multumim!
Am inca ochii in lacrimi...pt mine a fost un an tare greu dar si frumos in acelasi timp.Veneam dupa 2 sarcini pierdute,una in decembrie 2008 si cealalta in iulie 2009.Aveam un diagnostic,un tratament dar si multe frici de care n-am putut sa ma debarasez decat atunci cand mi-am tinut in brate minunea.Am gasit un adevarat suport moral in grupul nostru si pt asta va multumesc din suflet si va pe toate fara exceptie!
Imi doresc pt 2011 sa fiu ma buna si mai inteleapta si sa las la o parte grijile sa ma pot bucura de puiul meu de om.

Ana multa sanatate tatalui tau si tie multa putere!
Amelia bun venit acasa!Recuparare usoara!


FVL heterozigot+MTHFR C677T heterozigot+ MTHFR A1298C heterozigot; 2 sarcini oprite din ev la 8/9 sap

Mami de SANDRA-GABRIELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

buna dimineata barlog si LA MULTI ANI!! se pare ca unele dintre noi inca mai hiberneaza dar nu conteaza ca ne vedem mai tarziu.

ana imi pare tare rau ptr tatal tau dar privenste cu optimism spre viitor si o sa vezi ca va fii bine...tot barlogul este langa tine

miruna sunt in asentiment cu tine .

noi am stat acasa cu parintii si socrul meu ca de nu prea am unde merge cu 3 copii si probabil nici in urmatorii 5-6 ani dar nu-mi pare rau.

acum va las ptr ca imi scot baietii la aer ca este tare frumos afara si sa facem si niste poze.


va pup cu mare drag

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letzy81 spune:

Ratusca tare harnicuta mai esti!
Mai aveam si eu 2 complatari pt prima pagina:50cm si dr Turculet Lorena.
Multumesc!


FVL heterozigot+MTHFR C677T heterozigot+ MTHFR A1298C heterozigot; 2 sarcini oprite din ev la 8/9 sap

Mami de SANDRA-GABRIELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heidy spune:

La multi ani!!!

ratusca multumim pt stafeta si noul barlog
ana_o mult curaj si ne rugam sa fie totul bine

La noi bebe a vrut sa petreaca trecerea dintre ani mai ceva decat noi! N-a fost chip sa il adormim dupa ora 2 dimineata pana pe la 6!! Si noi ne scurgeam de somn. Acum el doarme si noi ne gandim daca sa il trezim sa manance sau nu ..

Fericita mamica de Tudor Andrei POZE

Mergi la inceput