Pufi veseli in 2011 (190) - LMA Luca! LMA David!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

La multi ani, Diana!

sa cresti mare, frumoasa si sa iti bucuri parintii mereu!

Si noi suntem pe fuga, dar am intrat sa va spunem La multi ani! sa aveti un an mai bun,sa va bucurati de copii!
"Fericire, sanatate,
De iubire s-aveti parte!
Langa brad, pe langa foc,
Sa va umple de noroc!
La anu'si la multi ani!"

Petrecere frumoasa !
Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

la multi ani cu fericire si sanatate in 2011 !



distractie placuta tuturor,indiferent de locul unde se vor desfasura ostilitatile(acasa,restaurant,prieteni etc]

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

mai,mai...m-am uitat la poze...decenuelo,ultimele 2 poze din albumul lui bea le-ai vazut?

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna fetelor,


Sa aveti parte de o sarbatoare frumoasa si un an nou cat mai bun!


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Nu stiu daca mai apuc sa intru, dar daca nu, va urez de pe acum:

Petrecere Frumoasa si La Multi Ani!

Un 2011 mai bun, plin de sanatate, dragoste, impliniri si bucurii sa aveti!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010) Noi 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Am fost la medic pentru vizita de 11 luni si am intrebat despre cata apa / lichide au voie sa bea pufuletii. 400 - 500 ml cat mai bea Tudor uneori este foarte bine. Chiar nu este mult. Poate sa bea pana la 2 L pe zi cu tot cu lapte, si dupa cum a zis doctorita, nu are cum sa ajunga la aceasta cantitate. Sa fiu bucuroasa ca bea lichide.
Stiu ca Alexia28 isi punea problema daca Tudor al ei nu bea prea multe lichide.

Noi cu aerosoli in continuare. Ne-a dat o idee grozava cu aerosoli in timpul somnului. Cum Tudor adoarme bustean seara dupa baie si biberon, nu a simtit nimic aseara cand i-am pus masca si nici cand am dat drumul la aparat. Oricum el adoarme cu muzica.

I-am facut aerosili dupa consult la Medicover. Mama - mama, ce tragedie !! Ne-a stiut toata clinica. Doctorita zice ca respiratia aceasta de mosulica ar fi de la niste mucisori uscati in spate sau poate vegetatie, dar mai rar. Sa vedem next week la ORL.

In rest 79 cm si 11.3 kg. Am crescut 3 cm si 400 g in 2 luni. Poate pana la 1 an facem 80.



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

SI pentru ca nu se stie cum ne recuperam maine dupa petrecere, facem urarile de rigoare de acum pentru:

Luca Jiji si David care fac 1 anisor maine! La multi ani pentru cei doi petrecareti!



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Salutare gazele dragi,

Nu am mai intrat zilele astea ca a avut si tati concediu si am profitat cu toti de zilele libere. Ne-am plimbat, am fost in vizite, am papat bun, am lenevit pana tarziu , ce mai, di vis.

Sunt sigura ca si la voi a fost superb.

Diana sa cresti mare si frumoasa.



Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010







Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de noastra



Arthur, l'amour de papa et maman



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

SI pentru ca nu se stie cum ne recuperam maine dupa petrecere, facem urarile de rigoare de acum pentru:

Luca Jiji si David care fac 1 anisor maine! La multi ani pentru cei doi petrecareti!



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un





Multumim din suflet. Esti prima persoana din viata lui care i-a urat "La multi ani" Prima aniversare... ce repede trece timpul...

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)
Mara si David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Si pt ca noul an se apropie cu pasi repezi iar 2010 se pregateste de plecare, va urez un an plin de fericire, sanatate, dragoste si intelegere. Sa aveti parte de cel putin la fel de multe bucurii ca in 2010, anul pufuletilor nostrii.

La multi ani 2011!!!




Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010







Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de noastra



Arthur, l'amour de papa et maman



Mergi la inceput