Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (471)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miradi spune:

Am citit si eu putin prin urma

Ramo, sincere condoleante !D-zeu sa-l odihneasca pe tati al tau !

Am vazut pozici frumoase ,frumoase

E superba Rebecca ta Clau are niste ochisoriIar Razvi este un baietel tare frumos

Am vazut si puii Olgutei ,bebe Vladut un dulce iar Sofi o adevarata domnisoara

Am vazut si gospodina Iulia bravo o sa ai ajutor in curand

Ariel ,superba fustita iar domnisoara
Dar stii ce am patit cu Andreea mea nu s-a lasat pana nu i-am facut si ei un Tutu ,nu ca al tau dar macar am incercat ,aveam niste tull pin casa si cine facea tutu azi noapte
Acum vrea si Mede "fuatita'" Tutu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ramo, condoleante si multa putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dragele mele, va las si voua 'un cadou' de An nou mai bun, mai plin de rsafat si pentru noi, c-om merita din cand in cand, poate unele dintre voi stiti deja despre ce e vorba.
asadar, sa va zic: am descoperit 2 site-uri(de fapt, sormea) cu cupoane de reduceri, unele chiar uriase. Sunt promotii zilnice ptr diferite chestii, gen cosmetica, mancare prin restaurante, masaj, multe... le urmariti zilnic si daca va place ceva, go for it! merg f fain si de cadou, la o adica..
sormea le testase deja, azi mi-am achizitionat si eu primul voucher,care mi se pare f tare, si il voi folosi de ziua mea, asta e http://www.zumzi.ro/186/36-lei-pentru-manichiura-pedichiura-spalat-tratament-par-si-coafat-la-beauty-action-in-valoare-de-181-lei-reducere-80
si al doilea site de cupoane http://www.kuponiada.ro/bucuresti/
vad ca ambele au si alte orase in promotiile astea, nu doar in Bucuresti!
va pup, la munca cu mine!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miradi

Ariel ,superba fustita iar domnisoara
Dar stii ce am patit cu Andreea mea nu s-a lasat pana nu i-am facut si ei un Tutu ,nu ca al tau dar macar am incercat ,aveam niste tull pin casa si cine facea tutu azi noapte
Acum vrea si Mede "fuatita'" Tutu



Pozeeeee!!! Eu mai am putin si termin bubu-TUTU al bitzei, m-am indragostit de el!!! . Cand il termin ii fac niste poze si le postez. Maine sper sa-l fac si pe cel al lui Nico, sa ma gandesc in seara asta ce "tema" abordez. Eu il vad ca pe o bomboana (candy) - alb/rosu.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

m-ati omorat cu TUTU-urile, vreau si eu o tetitza cu tutu
am ras cu lacrimi cu fetele la munca pana acum, de ne dor maxilarele! luati d-aci si voi, e criminal!
http://www.ziuaveche.ro/tehnologie/it/9111-e-mailul-care-a-enervat-planeta-tu-ti-ai-verificat-inbox-ul.html

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

m-ati omorat cu TUTU-urile, vreau si eu o tetitza cu tutu
am ras cu lacrimi cu fetele la munca pana acum, de ne dor maxilarele! luati d-aci si voi, e criminal!
http://www.ziuaveche.ro/tehnologie/it/9111-e-mailul-care-a-enervat-planeta-tu-ti-ai-verificat-inbox-ul.html

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!



Nu m-am mai obosit sa ridic mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Neata
Eu de la o vreme mi-s tare filosoafa.Atat de filosoafa incat mi-e teama sa nu-mi explodeze capul O fi prea lung drumul catre munca? Sau poate ma trezesc prea devreme dimineata? Ca doar astea imi sunt pauzele de activitate
Si ma gandeam asa , la ceas de bilant...cine o fi inventat si revelionul asta, nene? Motiv de cheltuiala si nesomn ....de socoteli si vise....pe urma ma gandeam cand oare am inceput sa-mi pierd bucuria aia a participarii la petreceri, a aruncatului cu petarde, a udatului cu sampanie...emotia si energia?
Habar n-am Cert e ca mi-a priit atatia ani alaturi de voi, incognito in fata calculatorului, fara varsta, fara functie, fara limite Am experimentat cu drag statutul de casnica, de mamica, de gospodina, de prietena...si va multumesc pentru asta Si va spun asta pentru ca se termina inca un an, al treilea cu voi . Si simt ca in valtoarea vietii nu vom mai fi atat de aproape de anul asta inainte...si-mi pare rau V-am tradat, v-am "dat la schimb" pe-o societate aleasa , clasa de mijloc a societatii noastre minunate . In lumea mea se bea vin rosu seara la culcare, clincane paharele de cristal cu picior si lichidul rosu de inalta calitate se prelinge usor catre gurile obosite de atatea sloganuri si minciuni, cu dragostea de acasa se defileaza la vedere ca si cum daca n-am spune ca suntem iubiti nici nu si-ar da lumea seama , de copii nu se vorbeste pentru ca, nu-i asa, suntem oameni seriosi , ocupati, profesionisti...si de aceea copiii cresc cu bone sau prin afterschooluri de inalta clasa ...nimeni nu gateste, lumea mananca la pranz catering si seara iese in "oras" la restaurant , revelionul se petrece in strainatate obligatoriu si Mos Craciun aduce obligatoriu lucruri "de firma"....
De cate ori fumez cate o tigare in balconul cu vedere la parc, ma gandesc la voi si anii petrecuti acasa...la mirosul de paine calda si copil mic trezit din somn.....
Ieri imi ura o buna prietena, dar buna de tot, din categoria de prietene "fara secrete"...imi ura ca anul acesta sa fac pace cu mine insami ! Este poate cea mai "la obiect" urare pe care am auzit-o vreodata. Imi doresc deci ca anul viitor sa fie unul plin de liniste si sanatate in familia mea iar mie personal sa fac pace cu mine insami.
Si ce-mi doresc mie va doresc si voua , prietene dragi!
Ia mai manati mai si sunati din zurgalai :



Simona,mamica de Teo (17 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Mimo, mi-au dat lacrimile citindu-te!
asa ma simt si eu....desi nu ma invart in acelasi anturaj de mare clasa!

dar ce-am trait alaturi de voi, randunici, in ultimii ani, n-am trait cu nimeni! Asa cum v-am simtit alaturi la bine si la greu n-am simtit niciodata pe nimeni!

dar pentru ca sunt la munca, va dau o cu zambete si veselie!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

hai, mai, mimo


dincolo de toate etichetele, lumea e aceeasi, craca tot aici, poti s-o folosesti de punctul fix al universului .
am avut si eu un an plin... ca asta niciodata, si vesnic m-am intors pe craca.

tuchi, de cafea

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Citat:
citat din mesajul lui luny

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Clau, ce bine de tine, super socrela! Eu n-am sa vad asta vreodata

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras



idem

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Eu nu vreau sa vad asta vreodata

NOI 4


nici eu

Mergi la inceput