ian-feb2011-BV LILI_G, BEBELU! HAI TIERRY! (157)
Raspunsuri - Pagina 14
monika_bt spune:
Mirelus, ce dulci sunt mutulicii tai!!! Sa-ti traiasca, sa creasca mari si sanatosi!!
Din voia Domnului, a Fecioarei Maria si cu mijlocirea Parintelui Arsenie Boca voi fi mamica.
32s+
abramburika spune:
zumzu - alb, galbui, transparent ... nu conteaza, difera de la pers. la pers. Eu stiu ca daca dopul/secretia e roziu/e sau cu firisoare de sange e de asteptat sa vina buburuza.
mamma bis - o fetita si
40s+4 de 
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank">fetita mea chic
florintunde spune:
Abramburika;-na...ai ceva si asta!....
-numai o juma de vorba si am scuturat motatele un pik si-s fresh pt interventia urmatoare ![]()
Tunde
32 saptamani
Sonia-Diana si mami de ursulet Mario
04.03.2004
da Doamne sa stea buburuza mea in burtica pana la termen
"fiecare prunc nou nascut vine pe lume cu mesajul ca Bunul Dumnezeu inca nu si-a pierdut increderea in oameni"-Tagore filozof Indian
luciact spune:
Tunde si eu am zilnic sange uscat in nas, dar e normal si asta in sarcina, nu ti face pb

35+ Eva Maria
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1
mirela2 spune:
ma bucur ca va plac puii mei

ref la burta.........zici ca maine tre sa nasc iar


mami cu motaneii
Razvan si
Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999) 
andri31 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui mirela2 ma bucur ca va plac puii mei ![]() ![]() ref la burta.........zici ca maine tre sa nasc iar ![]() ![]() ![]() mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999) ![]() |
da' si cand te-oi intoarce la 60kg (de asta poti fi sigura!)
la cat or sa te solicite iubitii puiuti mumosi mumosi ... cine os a fie mamica si mai fericita decat e acum !??
mami
34
Amalialumina si putere
mandra dulce
andri31 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui luciact Tunde si eu am zilnic sange uscat in nas, dar e normal si asta in sarcina, nu ti face pb ![]() ![]() 35+ Eva Mariahttp://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1 |
spuneai ca pui poza cu camasa luata din marvimex
loz si albastlamami
34
Amalialumina si putere
mandra dulce
florintunde spune:
sarumana pt raspunsuri in leg cu mucisori 
m-am mai linistit
Mirela..la ce burtica uriasa ai avut cred ca nu vrei sa-ti dispara in trei zile
![]()
Tunde
32 saptamani
Sonia-Diana si mami de ursulet Mario
04.03.2004
da Doamne sa stea buburuza mea in burtica pana la termen
"fiecare prunc nou nascut vine pe lume cu mesajul ca Bunul Dumnezeu inca nu si-a pierdut increderea in oameni"-Tagore filozof Indian
luciact spune:
Mirela felicitari!! sunt scumpi si dulcei



da cine are un bebe pune o poza sau mai multe, si tu cu 2
bebei pui doar una???doar asa sa ne amagesti???mai vrem!!!
si tie iti doresc sa ti treaca durerile, dar nu iei nimic??
35+ Eva Maria
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1
mirela2 spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui andri31
da' si cand te-oi intoarce la 60kg (de asta poti fi sigura!) la cat or sa te solicite iubitii puiuti mumosi mumosi ... cine os a fie mamica si mai fericita decat e acum !?? mami 34 Amalialumina si putere mandra dulce |
la cum sug motanii



mami cu motaneii
Razvan si
Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)
