Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Si la noi e sfanta batisuta bebelusului... si la noi Teo de cand era bebe cerea singur sa-i trag mucii si isi tinea singur la nasuc instrumentul...

Noi de revelion facem acasuca la noi, cel putin cu un cuplu de veri de-ai sotului. Mai multe nu stiu deocamdata...

Eu mai fug, mai revin la calc...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Multumim pt urari.
Simo si eu tot Eurespal i-am dat lui Rares acum si mi s-a parut mult mai bine in 3 zile asta ma rog la noi a fost o raceala nu cu f multi muci dar cu dureri in gat si tuse.Eurespal si Pikovit i-am dat si homeopatele alea spuse de Lulu am uitat cum se cheama ca au ditamai denumirea,pikovit eu i-am dat mai mult pt hidratare ca nu vroia sa pape nimic.

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ce liniste, ce fete cuminti.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

vreau si eu la zumba!!!

a,buna seara....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna seara fetelor! ce mai faceti? va pregatiti de revelion?
pupici

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

fetelor nu stiu daca mai apuc sa intru pana la anul,asa ca va urez LA MULTI ANI SI UN NOU AN PLIN DE IMPLINIRI SI REALIZARI! FIE CA ANUL CE VINE SA NE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE, SA AVEM PARTE NUMAI DE LUCRURI BUNE SI MULTA BUCURIE!
DISTRACTIE PLACUTA INIMOASELOR!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

M-am retras si eu in barlog, sunt asa de suparata, maica-mea iar a scapat copilul din oki, ieri am gasit-o cu buza dogita, azi cu arcada sparta, are ochiul umflat si vanat si cand il atinge ii curge sange, are taietura exact pe pleoapa sub arcada Abia astept sa inceapa gradinita, zau daca nu e mai in siguranta acolo decat acasa cu mama

Eu voi fi libera si maine si poimaine, vroiam sa duc bobocul in oraselul copiilor, poate tine vremea cu noi si n-o sa fie prea frig.

Mie azi mi-au sosit tichetele valorice primite cadou la concursul Lenor, m-am bucurat, credeam ca se vor face ca uita, problema e ca sunt valabile doar in reteaua Miniblu, nu stiti, mai e magazin Miniblu in Carrefour? Sau trebuie sa le cheltuiesc la Bucuresti? Ce naiba cumpar eu din Miniblu de 430 de lei? Macar daca le mergea site-ul sa-mi fac un plan de atac Ca parca nu i-as da pe haine, nu stiti, jucarii de copii mai mari au? Carti?

Mada (Fiquelle) sarafanul l-am gasit intr-un second (dupa cum bine banuia Lulu ) deschis saptamana trecuta chiar langa mine. Era cu eticheta pe el, ii e usor mare ca-i marimea 104 dar asta n-a impiedicat-o sa faca parada modei cu el in oglinda. Dar sa stii ca eu cred ca-s ok astia de la nextdirectory.eu , am vazut muuuulte pachete de la ei la mine la posta, costa doar 5 euro expeditia (mai ieftin ca la Quelle care vorba aia trimite de la Satu Mare nu de la Londra ), nu li se mai face vama, cred ca e avantajos. Eu nu am comandat direct la ei pentru ca le gasesc la sfert de pret prin diverse vagauni doar de mine stiute prin oras

Dodo daca mai gasesc iti iau ca ajung cu siguranta in ianuarie din nou pe la Histria dupa plansele alea didactice...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

la multi ani!
simona sanate ,sa se faca lucian bine cat mai repede.
boti ti-am admirat mandra in poze, ce fericita si frumoasa foc.
noi nu stim inca unde facem sigur revelionul, am vb cu mama sa vina sa stea cu copii , am emotii pt melisa daca o sa stea cuminte ,in vara am iesit intr-o seara cu o matusa si o verisoara sa ne plimbam in mamaia si copii au ramas acasa cu mama si sotul si dupa putin timp m-a sunat mama sa vin acasa ca melisa plangea ,n-au reusit sa o linisteasca cu nimic.
la zumba eu am fost cateva ore ,in perioada aia aveam o doamna pt acomodare pt copii pt cand voi incepe munca dar melisa s-a suparat pe doamna si am renuntat si la zumba si la munca.
pupici si spor la pregatirile pt revelion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bunaa!

Un capitol de trecere in noul an! Sa aveti 2011 motive de bucurie, 2011 unitati de masura( litri, metri...) pentru sanatate, fericire si pace in suflete!
altfel spus...Sa ne fie bine tuturor in noul an!

sunt pe fuga, am citit un pic. Ca si voi, acasa cu scolarita, cu leoaica cotrabaitoarea.... acum opresc si eu motoarele si intru la somn!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

sunt cam zombi, nu am dormit, o criza de fiere(cred).

Boti eu credeam ca de la Miniprix ai luat sarafanul

007, deci vii cu noi la Zumba?Coollll

ati auzit de accidentul lui Huidu? E[b]este in coma


cine stie un medic bun oftalmolog? am nevoie urgent de un control la ochi, imi obosesc f rau ochii, si ma ustura.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar

Mergi la inceput