Licurici de ian-feb 2009 Curaj Bebelusi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Helau si de la noi,

L-am culcat pe Tzumpi si am intrat sa vad ce mai faceti.

Lume noua vad...Vero felicitari ...vad ca esti in aceeasi faza ca si mine. Cred ca dupa revelion ajung si eu la medic ca acum mai toate cabinetele sunt inchise.

Carmen sanatate multa sotului

Patri ai grija de tine si vorba lui Cristi...ai scapat de clisma...tinem pumnii pentru maine si asteptam vesti de la voi. Hai ca bebelina ta are super companie aici pe forum la colegi nascuti pe 29...maine avem petrecere mare .

Cristi tu cum mai esti?

Eu ma simt bine, vad ca incep sa dispara si nervii de dimineata din lipsa de tutun, dar tot as mai trage o tigare asa cand si cand . By the way, cand incep sa apara greturile, daca apar (eu la Razvi nu am avut deloc si zau ca nu as vrea nici de data asta )

Azi am iesit si noi la zapada, abia l-am bagat in casa pe Razvi, se udase tot. Imi pare rau ca nu e totusi de sanie, poate mai ninge ca sa ne dam si cu saniutza.

gascha si ne mai auzim

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

l-am bagat in patut de la 1 si inca "vorbeste"...s-a terminat si cd-ul cu povesti si el e vioi..s-a bagat cu picioarele sub saltea, cu baietelul lui in gura si boboroseste "dapn, dapn" problema e ca eu ma hotarasem sa recuperez somnul de azi-noapte si nu am unde, pana nu adoarme el..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Felicitari Veronica!

Crisppy eu greturi am avut exact de la o saptamana de intarziere. Si n-am scapat pana n-am nascut de greata. Bine ca partea cu vomatul a fost numai prin saptamana 20.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

eu sunt ok, am inceput operatiunea zilele lui carol, ca dureaza 3 zile...

si mi-am luat soba cu lemne

si-s disperata ca de poimaine trebuie sa merg la lucru

mama de Carol (29.12.2008) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Nici eu nu cred ca mai am timp sa intru pana dupa anul nou asa ca urez de pe acum La Multi ani sarbatoritilor, nastere usoara Patricia si felicitari noilor gravidute!

Sa ne auzim cu bine! Sarbatori fericite!

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor, scoateti agitatele cand vreti voi, eu oricum le voi simti, sunteti niste dragute, nu stiu ce m-as face fara voi

Crisspy o sa treaca treaba cu fumatul, iti spun din propria-mi experiena. EU la Vlad nu am fumat deloc, iar la fetita am mai fumat asa....cateva fumuri la 2-3 saptamani, adica mai nimic. Ideea e sa nu fumeze nimeni din casa

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 37+ saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Fetelor n-am apucat sa intru mai deloc si nici sa va mai citesc.suntem in colici la greu+ talentele si nervisorii Clarei+musafiri+treaba din casa>am ajutoare dar tot nu pot sta cu mana in san.

Patriciapentru maine.Toul va fi bine si-ti vei vedea a doua minunatie.

Carmen ma bucur ca sunteti Ok si la cat mai putine reprize de colici

Daca nu mai apuc sa intru LA MULTI ANI TUTUROR, UN AN NOU PLIN DE SANATATE SI IMPLINIRI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Colac peste pupaza a facut si vlad diaree

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 maine e ziua cea mare, in 29 dec



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Am intrat rapid sa scriu:




Patri, HAI LIBERAREEE!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

HAI Pat


Bravo Vero,sarcina usoara sa ai

Mama de Ana si 12+

Mergi la inceput